Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
Стартап-кухня - Книжка про ІТ-бізнес якої мені бракувало - cover

Стартап-кухня - Книжка про ІТ-бізнес якої мені бракувало

Мэри Стюарт

Publisher: Nash Format

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Як валідувати свою ідею? Де юридично оформити стартап? Що прописати у договорі з співзасновниками? Коли залучити першого найманого працівника? Яку зарплату виплачувати собі? Як залучити кошти від того омріяного інвестора?Ця книжка — написаний людською мовою посібник про те, як створити технологічний стартап саме в Україні, в наших повсякденних реаліях. Це особиста історія автора, де всі прийоми та приклади оживають. Це коментарі від інших засновників стартапів про їхній досвід. Автор має на меті також поділитись з вами тим, про що не часто пишуть у книгах. Про особисту мотивацію. Про внутрішні переживання. Про конфлікти між колегами. Про те, що ви могли би почути за чашкою запашного чаю у відвертій розмові на його кухні — Стартап-кухні.
Available since: 03/08/2024.
Print length: 256 pages.

Other books that might interest you

 • Історія України-Руси Том 1 До початку XI віка - Книжки українською українська література - cover

  Історія України-Руси Том 1 До...

  Михаил Ходорковский

  • 0
  • 0
  • 0
  «Історія України-Руси» — 10-томна монографія Михайла Грушевського. Головна праця його життя. Містить виклад історії України від прадавніх часів до другої половини 17 століття. Писалася з перервами протягом 1895—1933 років. Справила вплив на формування української історіографії новітнього часу.
  У першому томі висвітлюються соціально-економічні, політичні і культурні процеси, що відбувалися на території України з найдавніших часів до початку XI ст.
  Для істориків, археологів, етнографів, філологів, усіх, хто цікавиться історичним минулим України.
  Show book
 • Стартап Скейлап Скрюап: 42 інструменти для прискорення Lean- та Agile-розвитку бізнесу - cover

  Стартап Скейлап Скрюап: 42...

  Майя Анджелу

  • 0
  • 0
  • 0
  Юрген Аппело, успішний підприємець і широко відомий фахівець із проб­лем лідерства, прокладає нові шляхи в менеджменті, щоби допомогти творчим організаціям вижити і досягти успіху у 21 столітті. Його нова книжка «Стартап, скейлап, скрюап» базується не тільки на власному досвіді автора з керування стартапами, але й на дослідженнях та інтерв'ю, проведених в багатьох країнах Європи. Головна мета автора — уніфікація методів та інструментів, що успішно використовуються стартапами та скейлапами на основі принципів і практик, популяризованих lean- та agile-спільнотами в усіх сферах управління бізнесом. Також йдеться про докорінну зміну способу, у який люди навчаються вдосконалювати себе і трансформувати свої організації. Для засновників стартапів, членів їх команд, а також для незалежних і корпоративних підприємців та бізнес-лідерів.
  Show book
 • Як мислять багаті та успішні Як людина мислить Наука про те як розбагатіти - cover

  Як мислять багаті та успішні Як...

  Дмитрий Быков, Чарльз Диккенс

  • 0
  • 0
  • 0
  Як навчитися мислити таким чином, щоб домогтися успіху, багатства і впевненості в собі? Що це - секрет чи наука? Наука, яку можна опанувати і застосувати в своєму житті - доводять автори даної книги. В цю книгу увійшли два легендарних твори про те, як мислити і діяти позитивно і результативно. Мінімум теорії і максимум корисної інформації, викладеної лаконічно і логічно. «Як людина мислить» - ця невелика за обсягом книга Джеймса Аллена стала наріжним каменем усієї подальшої «мотиваційної літератури» - книг з саморозвитку людини. Основна ідея книги полягає в тому, що думки формують людину: благородні думки створюють шляхетну людину, низькі думки роблять людину негідною. «Наука про те, як розбагатіти» (або «Секрет збагачення») - одна з найвідоміших книг Уоллеса Делоіса Уоттлза - основоположника мотиваційної літератури, автора книг, присвячених досягненню успіху. Його твори - класика вчення про позитивне мислення і дії, вони незмінно популярні серед читачів, які вивчають і пропагують методи самовдосконалення. Переклад з англійської Юлії Шматько.
  Show book
 • Найбагатший чоловік у Вавилоні - cover

  Найбагатший чоловік у Вавилоні

  Дмитрий Быков

  • 0
  • 0
  • 0
  Щоб втілити всі свої задуми та бажання, сучасна людина перш за все повинна досягти успіху в грошових питаннях, використовуючи принципи управління особистими фінансами, викладені на сторінках цієї книги у доступній та захопливій формі.Джордж Семюел Клейсон публікував нариси про економіку та фінансовий успіх, використовуючи форму історій та притч Стародавнього Вавилону. Ці твори набули широкого поширення серед персоналу банків та страхових компаній. Їх прочитали мільйони людей.«Найбагатший чоловік у Вавилоні» швидко став класикою мотиваційної літератури, корсним підручником з економіки, управління фінансами та одночасно із саморозвитку. Переклад українською Lukas.класична економічна література, економія та фінансовий успіх, фінанси, фінансова кмітливість, фінансове планування, досвід, інвестиції, мотивація, саморозвиток
  Show book
 • Як людина мислить - cover

  Як людина мислить

  Дмитрий Быков

  • 0
  • 0
  • 0
  «Як людина мислить» - ця невелика за обсягом книга Джеймса Аллена стала наріжним каменем усієї подальшої великої і наростаючої частини нон-фікшн: «мотиваційної літератури», книг із саморозвитку людини. З 1902 року, коли була опублікована «Як людина мислить» («Людина мисляча»), вона вважається класичною і основоположною книгою з саморозвитку. Основна ідея книги така, що думки формують людську особистість: благородні думки створюють шляхетну людину, ганебні думки роблять людину ницою. Переклад з англійської Юлії Шматько.
  Show book
 • Простий підхід до поведінкових фінансів - Вступний посібник з теоретичних та операційних принципів поведінкових фінансів для покращення інвестиційних результатів - cover

  Простий підхід до поведінкових...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Що таке поведінкові фінанси і як вони працюють? Як це може допомогти інвесторам досягти кращих результатів? Чому вона стала такою важливою в останні роки?
  
  Швидко вивчити основи поведінкових фінансів та застосувати їх до власних інвестицій ще ніколи не було так просто. Вперше у вичерпному та доступному посібнику розкриваються теоретичні та операційні засади предмета. У цьому практичному посібнику ви знайдете всю необхідну інформацію, щоб по-справжньому зрозуміти, як психологія та вивчення людської поведінки охопили світ економіки та фінансів. Читач крок за кроком дізнається, як без вагань протистояти новим теоріям поведінкової економіки. Таким чином, ви дізнаєтесь через пряму інформацію та основні стратегії, які можуть розширити ваше уявлення про фінансові ринки, їх функціонування, а також застосування для управління вашими інвестиціями.
  Show book