Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
Aşk ϟ Çarpması - cover

Aşk ϟ Çarpması

Leonard Clever

Publisher: Leonard Clever

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

"Hepimiz aşkın tek taraflı olduğunu,acı verdiğini,bazende mutlu ettiğini,inanmadığımızı söyleriz..Ama hiçbirimiz bu duyguyu yaşadığımızı söylemeyiz...
Bazen ayrılıklar,bazen mutluluklar, belki bir damla gözyaşı anlatır bu duyguyu öyle anlatırız..Ama aslında hiçbirimiz aşkın mı yoksa ailenin mi önde geldiğini söyleyemeyiz..."

-2016-

©Tüm Hakları Saklıdır.
Available since: 12/31/2015.

Other books that might interest you

 • Aşk-ı Memnu - cover

  Aşk-ı Memnu

  Halit Ziya Uşaklıgil

  • 0
  • 0
  • 0
  Adnan Bey, elli yaşlarında, zengin, dul bir adamdır. Karısını dört yıl önce kaybetmiş, kızı Nihal ve oğlu Bülent’le yaşamını sürdürmektedir. Boğaziçi sandal gezintileri sırasında sık sık karşılaştığı Firdevs Hanım’ın kızı Bihter’le evlenmeye karar verir. Tam kadro seslendirme ile sinematik sesli kitabı yaşayın.
  Show book
 • Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset Limanı Konağı – 1 Kitap) - cover

  Şimdi ve Sonsuza Dek (Sunset...

  Sophie Love

  • 0
  • 0
  • 0
  New York’ta çalışıp, yaşayan 35 yaşındaki Emily Mitchell, bir dizi başarısız ilişkiden geçmişti. 7 yılık erkek arkadaşı onu uzun zamandır beklenen yıl dönümü yemeğine çıkardığında, Emily bu sefer farklı olacağına, bu sefer yüzüğü alacağına emindi.
  
  Yüzük yerine ona küçük bir şişe parfüm verince, Emily artık ondan ayrılmanın vakti geldiğini anlamıştı – ve tüm hayatına yeni, taze bir başlangıç yapması gerektiğini.
  
  Onu tatmin etmeyen, baskıcı hayatından bıkarak, bir değişikliğe ihtiyacı olduğuna karar verdi Emily. Bir hevesle, çocukluğunun büyülü güzellikteki yazlarını geçirdiği, o büyük, tarihi, babasına ait olan, Maine kıyısındaki terkedilmiş eve gitmeye karar verdi. Fakat ev uzun süredir terkedilmişti ve tamire ihtiyaç duyuyordu ve Maine’e kış gelmek üzereydi. Trajik bir kaza kız kardeşini onlardan aldıktan ve aileleri parçalandığından beri, 20 yıldır buraya gelmemişti. Anne ve babası boşanmış, babası ortadan kaybolmuş ve Emily bir daha asla bu evin yakınına bile gelememişti.
  
  Şimdi, bir sebepten, hayatı tuhaf bir haldeyken, çocukluğundan bildiği tek yere doğru çekiliyordu. Bir hafta sonluğuna, aklını boşaltmak için gitmeyi planladı. Ama evdeki bir şeyler; içerideki sayısız sır, babasının hatıraları, baştan çıkarıcı okyanus manzarası, küçük kasaba – ve en önemlisi, evin, yakışıklı ve gizemli bakıcısı – sanki onun gitmesini istemiyordu. Aradığı cevapları burada, en ummadığı yerde bulabilir miydi?
  
  Bir hafta sonu, bir ömre dönüşebilir miydi?
  
  ŞİMDİ VE SONSUZA DEK, sizi güldürecek, ağlatacak ve sayfalarını gece geç saatlere kadar çevirtecek – ve sizi romantizme tekrar aşık edecek büyüleyici bir romantik serinin ilk kitabı.
  
  2. Kitap pek yakında çıkacak.
  Show book
 • Zoraki Evlilik Türk - cover

  Zoraki Evlilik Türk

  Leonard Clever

  • 0
  • 0
  • 0
  Zoraki Evlilik
  
  Evden nasıl çıktığımı bilmiyorum, ne kadar normal birşeymiş gibi söylüyorlardı. "Neşe evleniyorsun." İki kelime gözlerimin buğulanmasına yetmiş, artmıştı bile. Hızla evden çıkıp arabama atladım. Gaza bastıkça bastım durmadım, ağlıyordum. Canım yanıyordu. Sevgili ailem iflas etmesin diye ortak olacakları büyük iş adamı Doğan Balaz'in playboy oğullarıyla evlendiriliyordum. Oğulları hakkında bildiğim tek şey magazin sayfalarının baş köşesinde hergün farklı biriyle olduğuydu. Ben henüz 18 yaşındayken, sadece iflas etmemek adına, gençliğimin baharında bir playboya ömür boyu eş olamazdım. Buna izin veremezdim.. Uzun saatler sonra eve yeniden döndüm kapının önünde şoförüm bekliyordu. "Keşke bana söyleseydiniz, biliyorsunuz babanız araba kullanmanızı istemiyor." Attığım sert bakışlar yeterliydi. Anahtarı verip içeri girdim. Kapıyı yardımcımız açtı, montumu aldı ve "babanız ve anneniz sizi salon da bekliyor Neşe hanım" dedi. Umursamadım odama doğru merdivenlerden çıkmak üzereydim ki babamın sesiyle irkildim. "Neşe!" Bir süre arkamı dönmedim. Gözlerimden yaşlar süzülüyordu. İstemiyordum bunu anlamayacak ne var? Göz yaşlarımı sildim arkamı döndüm. "Ne var?""Benimle düzgün konuş küçük hanım!"Bak gördün mü baba ben daha çok küçüğüm, senin pis işlerine karışamayacak kadar çok."Neşe ! Terbiyeni takın. İstesende istemesende, bu evlilik olacak. O yüzden tavır takınmayı bırak ve olayın akışına bak, üstelik Adnan beyin oğlu...""Sus! Yeter adını duymak istemiyorum o çocuğun. Yazıklar olsun baba. Ben senden diğer kızlar gibi ilgi görmedim ama bilirdim, hep bilirdim beni senin çok sevdiğini. Göstermeyenlerden derdim. Kendimi kandırmışım.."Hızlı adımlarla merdivenlerden çıkıyordum. Bu kez ses annemden geldi."Neşe lütfen in aşağı konuşalım birtanem.."Umursamadım, odama girdim. Kapımı kilitledim, ağladım ağladım deli gibi ağladım, ağladıktan sonra olan muhteşem uyku diye bir gerçek var, uyuyakalmışım..***  Uyandığımda telefonum çalıyordu. Numara gizli. Açmak istemedim önce, ama merak duygularım yine beni dinlemedi."Alo?""Bazen sana çok acıyorum Neşe, durumun oldukça iyi, ailen oldukça yüksek zümreden insanlar.. Ama seni hiç sevmiyorlar. Bu da nesi şimdi de evlendiriyolar mı seni. 4 yıl liseyi başka ülkede okuttukları yetmiyormuş gibi. Hep uzaklaştırıyolar seni kendilerinden şimdide bir evlilik ha? Çok yazık, Allah mutlu etsin mi denir ne denir, bilemedim.."Bana bak sen.."ve bilindik ses -dıt dıt dıt-Lanet olsun evlendirildiğim yetmiyormuş gibi birde ona buna haber mi verilmişti! Telefonu fırlattım, param parça olmuştu. Umrumda değil şuan, artık herşeyin bir sınırı var. Üstümü değiştirdim elimi yüzümü yıkadım, hafif makyajımı yapıp kapıyı açtım, dün geceden kilitli olan kapıyı. Karşımda yardımcımız Selen gözlerini dikmiş bana bakıyordu."Niçin öyle bakıyorsun?""Bunları anneniz gönderdi Neşe Hanım, babanızın isteğiymiş. Giyip saat 15.00 de şu kağıtta yazılı olan adresteki restorana gidecekmişsiniz. Sanırım, şey yani Adnan Beyin oğlu..""Tamam Selen, sen
  Show book
 • Leydi’nin Sırrı - BlueStocking’in Rouge’a Meydan Okuması 2 - cover

  Leydi’nin Sırrı -...

  Dawn Brower

  • 0
  • 0
  • 0
  Helena Sırrını Lord Dashville’den saklayabilecekmi?
  Bazı sırrlar açığa çıkarlmamalı… Söz konusu Leydi Helena’ya gelince, bir sari şabboy ve bluestocking olmak hiç da fena birşey değildir. Tek istediği bağımsız olmaktı. Babası hayatını kolay kılmamıştı, ve annesinin tek isteği Helena’nın bir eş bumasıydı-Herhangi bir eş olurdu. Kendi hedeflerine ulaşmak için, en büyük dileğini gerçekleştirmek için, kusuursuz bir plan kurar. Sadece bir sorunu vardı, ve bir adam bu sorunun temelindeydi. Bazı sırlar saklanamazdı… Lord Oliver Hunt, Dashville’in Markısı, beş yıl buyunca dedikoduların ve imaların yağmurun altındaydı. Ve bu durumu Leydi X’in yüzündendi. Şimarık gençliğindeyken bir tek yanlış hamle yapmıştı ama onun acısını bugüne kadar ödüyordu. Fısıltıların Leydisini kendine farklı bir açıdan bakmasını sağlamak adına ilk kurbanı olan Leydi’yi barışmak için bir antika tasarlamıştı. Bu gayeti için, Leydi Helena’ya el uzatıyor fakat Leydi Helena onun çabalarına ilgi göstermiyordu. Bir sırrı çözmek tatlı olabilir… Yolları durmadan kesişince, aralarında arzu alevlenir. Sırları açığa çıktıkça, aralarında tommurcuklanan romantizimi sınanıyor gibiydi. Hakikatlar, onları ya yaklaştıracaktı yada sonsuza dek ayıracaktı.
  Show book
 • Her Şey Kendi Yerinde - cover

  Her Şey Kendi Yerinde

  Giulia Dell'Uomo

  • 0
  • 1
  • 0
  Sara kendisinde bir tümör olduğunu öğrendiğinde yirmi yaşına henüz yaklaşmıştır.  Hastalık varlığını tedirgin ederken, bir yandan da ona oyuna dahil olma, planlar yapmaya devam etme, mücadele etme ve aşık olma, hayatını sonuna kadar yaşamak isteme fırsatını verir, öyle ki doktoru Roberto ile olan ilişkisi hastane duvarlarını aşarak gerçek hayatının içine düşer ve hayatı yoğun bir duygu girdabında aşk ve korkunun birbirine dolaştığı bir hale döner. Hastaneye yatışlar, bitmeyen tetkikler, gözyaşları, gülümsemeler, gitmek istemeyen bir hastalığın farkındalığı ve erken yaşta kadın olmak zorunda kalan bir genç kızın fiziksel ve duygusal olarak yeniden doğuşu ile temposu tutulan bir hayattır bu.
  Show book
 • Ölüm Meleği - Mehmet Acıoğlu - cover

  Ölüm Meleği - Mehmet Acıoğlu

  Acıoğlu Mehmet

  • 0
  • 0
  • 0
  Melisa, sesleri net duyuyordu, Helen’in sağ olduğunu öğrenince çok sevindi. Adamlar Helen’i yanlarına alarak ormanın içinden ana yola doğru yürümeye başladılar. Karanlık ormanın diplerine kadar çökmüştü. Melisa, hiç ses çıkarmadan yerinde duruyordu ve son kişi kalana kadar yerinden kalkmadı. Adamlar gözden kaybolunca yavaşça yerinden kalkarak kulübeye yanaştı, önce etrafa bir göz attı, sonra kulübeye yanaşıp içerde herhangi bir ses olup olmadığını öğrenmek için kulağını kulübenin tahtalarına dayadı ve bir süre içeriyi dinledi.
  Show book