Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Listen online to the first chapters of this audiobook!
All characters reduced
Czuła przewodniczka - Kobieca droga do siebie - cover
PLAY SAMPLE

Czuła przewodniczka - Kobieca droga do siebie

Natalia de Barbaro

Narrator Maja Ostaszewska

Publisher: Agora S.A.

  • 0
  • 0
  • 0

Summary

Dlaczego nie żyjemy tak, jakbyśmy chciały? Dlaczego nie robimy tego, co nam służy – chociaż wiemy, co nam służy? Dlaczego trzymamy się starych, obcych nam wzorców, jakby naszym życiem rządził jakiś złośliwy sufler? Dlaczego same od siebie odchodzimy? Ta książka jest o tym, jak znaleźć drogę powrotną do siebie. 
 
Wiele jest na rynku audiobooków, które mają wspierać nasz rozwój osobisty, pewność siebie, życiowe i zawodowe kompetencje. Czy jednak w którymkolwiek znajdziemy tak wiele czułości w spojrzeniu na kobiety, jak w książce znanej psycholożki Natalii de Barbaro? 
Uwięzione w narzuconych przez obyczaj i kulturę rolach, boimy się wyjść z zaklętego kręgu. Wybieramy stagnację, zamiast odrzucenia. Bezpieczeństwo tego, co znamy, zamiast lęku przed tym, co nowe. Podążając za radami i opiniami otoczenia – nawet wygłaszanymi w dobrej wierze – nie słuchamy samych siebie. 
 
Być może, tak jak wiele z nas, potrzebujesz przewodniczki na swojej kobiecej drodze... Kogoś, kto uświadomi ci, że wcale nie musisz być idealna, by żyć szczęśliwie. Rozwój osobisty i rozwój zawodowy nie polegają bowiem na unikaniu błędów. 
 
Audiobook mp3 Natalii de Barbaro podpowiada, jak mądrze korzystać z kobiecej intuicji i odnaleźć Czułą Przewodniczkę… w sobie. 
Natalia de Barbaro pracuje z kobietami, które poszukują odpowiedzi na pytania: „Kim tak naprawdę jestem? Czego chcę? O czym marzę? Na co sobie pozwalam?”. Jej książka to rzetelna z punktu widzenia psychologii, ale także poetycka, czasem brutalnie szczera i poruszająca opowieść o kobiecej drodze do poznania samej siebie. Dlaczego kobiety grają role, które wcale im nie odpowiadają? Czemu pracują ponad siły i surowo oceniają się za najmniejsze uchybienia? Jak sprawić, by wewnętrzny głos, mówiący kobiecie o jej potrzebach i marzeniach, był słyszany wyraźniej niż nakazy i wymogi kultury?
Duration: about 8 hours (07:50:43)
Publishing date: 2021-10-02; Unabridged; Copyright Year: 2021. Copyright Statment: —