Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
Чернівці - cover

Чернівці

Ірина Пустиннікова

Publisher: Glagoslav Distribution

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Видання «Чернівці» розраховано як на мешканців України, так і на людей, що живуть за її кордонами, які люблять відкривати для себе нові місця та маршрути. Книжка присвячена столиці Буковини і, крім яскравих описів архітектури Чернівців та розповідей про історію міста, містить багато сучасних та архівних світлин, а також знайомить читача з найяскравішими фестивалями та найцікавішими музеями міста. Окремий розділ присвячено найближчим околицям столиці Буковини. Особливий інтерес становить розповідь авторки про карнавальні традиції України — переберії та маланки, які ще зберігаються в окремих регіонах Західної України. В книжці використано світлини авторки.

Other books that might interest you

 • Матінка Кряква та шестеро каченят - cover

  Матінка Кряква та шестеро каченят

  Кетрін Пайл

  • 0
  • 0
  • 0
  «Матінка Кряква та шестеро каченят» — це напрочуд добра книжка для тих, хто сумує за чарівністю та простотою сільського життя, наївності дитинства, тупоту маленьких ніжок і радощам відкриттів, з якими кожного дня стикаються маленькі учасники цих історій. В дусі «Кролячих історій» Женев’єви Юр’є книжка розповідає про пригоди шістьох каченят, що живуть на березі річки та досліджують світ навколо себе під турботливим крилом своєї мами, Матінки Крякви. На маленьких читачів чекають зустрічі зі звичайними та незвичайними лісовими мешканцями та вміло завуальована мораль наприкінці кожної історії. Вони стануть до душі тим, хто полюбляє історії про тварин.Це найкраща казка на ніч або подарунок на день народження дитини, особливо якщо вона любить почитати про пригоди із добрим кінцем!
  Show book
 • Мораль без релігії - В пошуках людського у приматів - cover

  Мораль без релігії - В пошуках...

  Франс де Вааль

  • 0
  • 0
  • 0
  • Книжка-сенсація! Перекладено більш ніж 20 мовами
  • Автор є однією з найвпливовіших особистостей у світі за версією журналу Time
  Ми звикли, що мораль притаманна винятково людині. Ми пишаємося цим і тим, що саме моральність робить нас кращими за тварин. Але що, як це не так? Що, як саме у тварин варто шукати коріння людської моралі? Всесвітньо відомий вчений-біолог Франс де Вааль майстерно розвінчує всі «моральні» стереотипи. Експериментальним шляхом науковець виявив у приматів зародки етичної поведінки. Його дослідження стали справжньою революцією. Адже, виявляється, шимпанзе, бонобо, собаки, слони і навіть рептилії здатні до співчуття та інших виявів моральності. Поряд із захопливою розповіддю та цікавими історіями автор книжки звертається до глибоких філософських питань, пов’язаних з наукою та релігією, їхнім вічним протистоянням. Книжка, написана доступно та жваво, захопить як фахівців, так і широкий читацький загал. 
  Про автора:
  Франс де Вааль — голландсько-американський науковець, який присвятив життя дослідженню приматів та вивченню поведінки тварин і людей, є директором Living Links Center в Національному центрі дослідження приматів Йеркса, професор кафедри психології Університету Еморі в місті Атланта, США, член Нідерландської королівської академії наук та Національної академії наук США. За версією журналу Time Франс де Вааль є однією з найвпливовіших осіб у світі. 
  • Міжнародний бестселер
  • Від автора «Ми були брехунами»
  • Історія в дусі «Талановитого містера Ріплі»
  Show book
 • Як народжуються емоції - cover

  Як народжуються емоції

  Ліза Барретт

  • 0
  • 0
  • 0
  Теорія походження емоцій, що спричинила справжню наукову революцію.Книжка, яка розкриває справжню суть емоцій: як примирити мозок та серце. Ви колись думали про те, що таке емоції? Чому дотепний жарт викликає сміх, а скоєна помилка — почуття прикрості? Що відбувається всередині нас, коли по обличчю течуть сльози або коли очі розширюються від здивування? Ще з часів Аристотеля загальноприйнятою є думка про те, що емоції виникають автоматично й неконтрольовано, вони ніби «вшиті» в нас. Але Ліза Барретт доводить, що це не так. Її дослідження, яке спирається на найновіші наукові докази, розвінчує застарілі уявлення про природу емоцій і показує: емоції конструюються в нашій свідомості за певними зразками, набутими в результаті світопізнання. «Вони (емоції) реальні в тому самому розумінні, в якому реальні гроші», — робить несподіване порівняння дослідниця. Інтригує? Так, це справжня наукова революція!Про автора:Ліза Фельдман Барретт — одна з найбільш видатних сучасних психологів, доктор філософії, член Королівського товариства Канади, володарка численних нагород та почесних відзнак, серед яких: нагорода від Американської психологічної асоціації за вагомі досягнення у психології, Pioneer Award від Національного інституту здоров’я за новаторське дослідження емоцій у мозку та Heritage Wall of Fame від Фонду розвитку особистості та соціальної психології. Більшість досліджень Барретт присвячені вивченню природи емоцій та їхньої ролі у повсякденному житті.
  Show book
 • Кримінальна Відповідальність за Забруднення або Псування Земель в Україні - Монографія - cover

  Кримінальна Відповідальність за...

  Hrihoriy Krainyk

  • 0
  • 0
  • 0
  У монографії, що є другою в Україні за вказаною темою (перша монографія – Шульга А. М. Кримінально-правова охорона земель від забруднення або псування: монографія. Харків : НикаНова, 2013. 256 с.), досліджені питання кримінальної відповідальності за забруднення або псування земель (ст. 239 КК України). Багато питань відповідальності за забруднення або псування земель досі у науці кримінального права вирішено спірно, наприклад, питання родового об’єкту, предмету забруднення або псування земель, суспільно небезпечного діяння та суспільно небезпечних наслідків забруднення або псування земель, засобів вчинення злочину, суб’єктів злочину тощо. Автор розглядає ці спірні питання застосування ст. 239 КК України та пропонує їх вирішення.
   
  Проаналізовано елементи складу злочину: об’єкт, об’єктивну сторону, суб’єктивну сторону, суб’єкт злочину, а також види покарань та інші кримінально-правові наслідки щодо ст. 239 КК України.
   
  Запропоновано удосконалення положень ст. 239 КК України «Забруднення або псування земель»; ст. 53 «Псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель» та ст. 73 «Засмічення лісів відходами» Кодексу України про адміністративні правопорушення; ст. 1 Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель» та ст. 1 Закону України «Про охорону земель».
   
  Видання розраховане на науковців, студентів юридичних вищих навчальних закладів, суддів, працівників правоохоронних органів та читачів, які цікавляться кримінальним правом України.
   
  * * *
   
  In the monograph, which is the second in Ukraine on this topic (the first monograph - Shulga A.М. Criminal law protection of land from pollution or damage: monograph. Kharkiv: NikaNova, 2013. 256 p.), іnvestigated issues of criminal liability for pollution or damage to lands (Article 239 of the Criminal Code of Ukraine). Many issues of liability for land pollution or damage are still controversial in the science of criminal law, for example, the issue of the generic object, the subject of land pollution or damage, socially dangerous acts and socially dangerous consequences of pollution or damage of lands, means of crime, subjects of crime etc. The author considers these controversial issues of application of Art. 239 of the Criminal Code of Ukraine and proposes their solution.
   
  The elements of the crime are analyzed: the object, the objective side, the subjective side, the subject of the crime, as well as the types of punishment and other criminal consequences under Art. 239 of the Criminal Code of Ukraine.
   
  It is proposed to improve the provisions of Art. 239 of the Criminal Code of Ukraine "Pollution or damage to land"; Art. 53 "Damage and pollution of agricultural and other lands" and Art. 73 "Littering of forests with waste" of the Code of Ukraine on Administrative Offenses; Art. 1 of the Law of Ukraine "On state control over the use and protection of land" and Art. 1 of the Law of Ukraine "On Land Protection".
   
  The publication is intended for scholars, students of law schools, judges, law enforcement officers and readers interested in the criminal law of Ukraine.
  Show book
 • Тотальна автоматизація - Як комп’ютерні алгоритми змінюють світ - cover

  Тотальна автоматизація - Як...

  Крістофер Стейнер

  • 0
  • 0
  • 0
  Комп’ютерні алгоритми глибоко проникли в усі сфери нашого життя. Вони створюють дивовижні музичні симфонії, аналізують юридичні документи, пишуть новини та керують автомобілями. Їхнє поширення одночасно лякає та... вселяє надію. Чи може комп’ютер передбачати потенційний музичний хіт? Чи замінять алгоритми поетів і режисерів? Чи зможуть узяти під контроль усю медичну галузь? І яку роль спроможні відігравати в політиці?
  Show book
 • Вивчати англійську мову - Швидко Просто Ефективно - 2000 мінісловників з найважливіших тем - cover

  Вивчати англійську мову - Швидко...

  Pinhok Languages

  • 0
  • 0
  • 0
  Ця книга містить мінісловники з 2000 найбільш вживаними словами та фразами, впорядкованими за частотою використання в повсякденному спілкуванні. Завдяки використанню правила 80/20 ви вивчите базові слова та засвоїте структури речень, що допоможе швидко досягти прогресу та не втратити мотивації.
   
  Кому стане у пригоді ця книга?Ця книга призначена для тих, хто самостійно вивчає англійську мову та готовий присвячувати 15–20 хвилин щодня вивченню лексики. Матеріали розраховані на початковий та середній рівні підготовки. Книга має просту структуру — ви не знайдете тут нічого зайвого і зможете зосередитися виключно на тому, що допоможе вам досягти найбільшого прогресу за найкоротший період часу. Цілком можливо, що ця книга — найкраща інвестиція для тих, хто знаходиться на початковому або середньому рівні вивчення англійської мови та готовий присвятити 20 хвилин навчанню щодня. Через декілька тижнів щоденної практики ви будете вражені темпами вашого прогресу.
   
  Кому не потрібна ця книга?Ця книга не підійде для тих, хто добре володіє англійською. У цьому випадку, будь ласка, перейдіть на наш сайт або зверніть увагу на наш навчальний словник англійської мови, який містить більшу кількість мінісловників, згрупованих за темами. Це ідеальний варіант для досвідчених учнів, які хочуть покращити навички мовлення у певних сферах.Крім того, якщо вам потрібний універсальний навчальний посібник з англійської, який охоплює все аспекти вивчення мови, ця книга також вам не підійде. Вона містить лише навчальні словники, і ми розраховуємо, що її покупці вивчатимуть граматику та вимову або з інших джерел, або на мовних курсах. Секрет ефективності цієї книги полягає в тому, що вона служить виключно для швидкого засвоєння базової лексики, але ви не знайдете у ній інформацію, яку зазвичай можна знайти у мовному посібнику. Будь ласка, пам'ятайте про це, коли приймаєте рішення про покупку.
   
  Як користуватися цією книгою?Рекомендуємо користуватися книгою щоденно, кожного разу переглядаючи певну кількість сторінок. Книга розділена на 50 розділів-мінісловників, що дозволяє просуватися крок за кроком та кожного дня досягати невеликого, але стабільного прогресу. Наприклад, ви продивляєтесь словники 101–200. Як тільки ви добре засвоїте лексику у словниках 101–150, ви зможете приступити до вивчення словників 201–250, а на наступний день пропустити розділи 101–150 і продовжити перегляд словників 151–250. Таким чином, крок за кроком, ви просуватиметесь книгою, і ваші мовні навички будуть покращуватися з кожною пройденою сторінкою.
  Show book