¡Acompáñanos a viajar por el mundo de los libros!
Añadir este libro a la estantería
Grey
Escribe un nuevo comentario Default profile 50px
Grey
Suscríbete para leer el libro completo o lee las primeras páginas gratis.
All characters reduced
Nimi sormuksessa - cover

Nimi sormuksessa

Tuija Lehtinen

Editorial: SAGA Egmont

  • 0
  • 0
  • 0

Sinopsis

Mikä kaikki muuttuu, kun kauan vaiettu salaisuus paljastuu?
Sarianna on aina kasvanut ilman isää, sillä tämä on kuollut jo ennen Sariannan syntymää. Tai niin hän on ainakin luullut, kunnes postissa saapuu kutsu testamentin lukuun. Isä onkin kaiken aikaa ollut elossa, ja kuollut aivan hiljattain. Hetkessä Sarianna sekä menettää isänsä, ja saa uuden perheen, jonka isä Viktor jätti taakseen.
Mutta kun selviää, että Sariannan hiljattain tapaama komea ja hurmaava mies on Viktorin tyttären seurustelukumppani, asioista tulee vielä vähän mutkikkaampia. Uusi perhe ei varmasti ota Sariannaa lämpimästi vastaan, jos hän heti ensimmäiseksi tuhoaa sisarpuolensa suhteen. Mutta voiko Sarianna kieltää tunteet, joita mies on hänessä herättänyt?
Disponible desde: 24/01/2024.
Longitud de impresión: 64 páginas.

Otros libros que te pueden interesar

  • Joulu Villa Firenzessä – 1 adventtisunnuntai - cover

    Joulu Villa Firenzessä – 1...

    Barbara Nordström

    • 0
    • 0
    • 0
    On ensimmäinen adventtisunnuntai. Aurinko lämmittää mukavasti Lucyn kasvoja, kun hän pyöräilee töistä kotiin. Pyörän sarvessa roikkuu painava kassi, jossa on joulukranssi ja muut ostokset. Ylimpänä on hänen miehensä Alexin ensimmäinen joululahja.
    Sunnuntai ei kuitenkaan suju niin kuin Lucy oli ajatellut, ja ennen kuin hän ehtii asiaa sen enempää ajatella, hän löytää itsensä istumasta kylmissään Hotelli Firenzen sisäpihalta. Onneksi hotellissa asuva Titus ilmestyy paikalle ja kutsuu hänet sisään. Mutta onko miehestä palauttamaan hänen joulumielensä?
    Tämä on ensimmäinen osa sydäntä lämmittävää joulusarjaa, jonka päähenkilöt ovat Lucy Jansson ja TItus Tulliver.
    Ver libro
  • Hannah 29: Kipinä - cover

    Hannah 29: Kipinä

    Laila Brenden

    • 0
    • 0
    • 0
    Romantiikkaa ja draamaa 1800-luvun vuonomaisemissa
    
    Rudningenin ison mökin lattialla käydään kiivasta taistelua, ja Ola pelkää menettäneensä Åshildin. Kristianiassa Hannah alkaa sopeutua elämään kaupunkilaisvaimona. Hän päättää ryhtyä taistelemaan kodittomien lasten olojen parantamiseksi.
    
    Norjan kauniissa vuoristossa elävä Hannah on omanarvontuntoinen ja voimakasluonteinen nainen, joka kamppailee löytääkseen elämäänsä onnen. Värikäs sukusaaga on täynnä jännitystä, rakkautta ja intohimoa.
    
    Hannah-sarja lumoaa, varsinkin ne lukijat, jotka ovat pitäneet kirjoista kuten Bridgerton tai Tuulen viemää tai kirjailijoista kuten Kaari Utrio, Laila Hirvisaari tai Jane Austen.
    Ver libro
  • Trevorin salaisuus 5: Antautuminen - cover

    Trevorin salaisuus 5: Antautuminen

    L. Sherman

    • 0
    • 0
    • 0
    Sopu sijaa antaaTrevor tuntee itsensä nöyryytetyksi Los Angelesiss julkaistun lehtijutun jäljiltä ja pakenee ongelmiaan Lontooseen Plaisir-klubin suojiin.Millie on vihainen Trevorin katoamistempusta mutta päättää, ettei anna menneisyyden virheiden toistua ja lähtee miehen perään. Millien seksikkään suunnitelman ansiosta Trevor ymmärtää, ettei rakkautta ja polttavaa intohimoa voi paeta.Trevorin salaisuus on romanttisen kirjallisuuden taiturin, L. Shermannin seksikäs kuusiosainen sarja, jonka keskiössä on Millien ja Trevorin rakkaustarina sekä Millien villi matka nautintoon.
    Ver libro
  • Tulella leikkimistä – eroottinen novelli - cover

    Tulella leikkimistä – eroottinen...

    B. J. Hermansson

    • 0
    • 0
    • 0
    "Kaikki alkoi vahingossa. Kardemumman tuoksu puski ulos ammollaan auki olevasta ikkunasta. Aurinko oli ihana, lämmin, eikä sinisellä taivaalla näkynyt pilvenhattaraakaan."
    Kun keittiössä leviää tuli, nainen soittaa palokunnan. Lihaksikkaat miehet tulevat paikalle, ja hän tarkkailee heidän koordinoitua ja nopeaa työskentelyään suurella ihailulla. Hän kiihottuu heistä ja syntyy halu, joka vain kasvaa ja kasvaa. Lopulta hän tulee kuin hulluksi. Hänen täytyy saada heidät. Jokaisen. Ja kaikkein mieluiten samaan aikaan. Mutta voiko kokonaista palokuntaa vietellä?
    Tulella leikkimistä on eroottinen novelli, jota kuvaillaan satiiriseksi. Se on novelli, joka leikittelee eroottisen tyylisuunnan kanssa ja tutkiskelee halun absoluuttisia seurauksia.
    Ver libro
  • Rakkaus esittäytyy - cover

    Rakkaus esittäytyy

    Melanie Milburne

    • 0
    • 0
    • 0
    Hän ei myisi taloaan ikinä! Ei ikinä! Poppy hoki sitä Raffaele Caffarellille kyllästymiseen asti, mutta mies vain hymyili hurmaavaa hymyään ja kutsui hänet illalliselle. Poppy olisi halunnut kieltäytyä, mutta Rafe oli niin pahuksen… Äh! Mitä haittaa yhdessä syömisestä muka voisi olla? Tai siitä, että hän antaisi Rafen suudella häntä? Tai että hän sallisi Rafen…? Ei, Poppy oli päättänyt, että tällä kertaa mies, joka oli tottunut aina saamaan tahtonsa läpi, jäisi lehdelle soittelemaan!
    Ver libro
  • Hannah: 3 Haavekuva - cover

    Hannah: 3 Haavekuva

    Laila Brenden

    • 0
    • 0
    • 0
    Romanttista kartanodraamaa 1800-luvun vuonomaisemissaSynnytys ei ole Hannahille helppo. Siitä huolimatta, että Flemming saapuu paikalle ajoissa, Hannah selviää hädin tuskin hengissä. Onneksi Barbo ilmestyy kartanolle ja pelastaa tilanteen. Myös sana Olan kyvyistä on levinnyt, ja yhä useampi haluaa hänen apuaan. Avuntarvitsijat saapuvat mieluummin pimeän laskeuduttua, sillä ihmiset eivät helposti unohda huhuja, joita pappi on levittänyt Hannahista. Pappi ei edelleenkään katso hyvällä sitä, että Rudningenissa sekä isäntäväki että palvelijat elävät synnissä. Vaikka pappi tietää, millaisia ​​koettelemuksia Hannah on käynyt läpi, hän ei epäröi tuomita Rudningenin asukkaita. Hannah kutsutaan pappilaan tapaamiseen, jonka lopputulos on täysin erilainen kuin hän oli odottanut…Norjan kauniissa vuoristossa jylhässä kartanossa elävä Hannah on omanarvontuntoinen ja voimakasluonteinen nainen, joka kamppailee löytääkseen elämäänsä onnen. Värikäs sukusaaga on täynnä jännitystä, rakkautta ja intohimoa.Hannah-sarja lumoaa, varsinkin ne lukijat, jotka ovat pitäneet kirjoista kuten Bridgerton tai Tuulen viemää tai kirjailijoista kuten Kaari Utrio, Laila Hirvisaari tai Jane Austen.
    Ver libro