Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
A megmentő - Fekete Tőr Testvériség - cover

A megmentő - Fekete Tőr Testvériség

J. R. Ward

Publisher: Alexandra Kiadó

  • 0
  • 1
  • 0

Summary

A Fekete Tõr Testvériség tiszteletre méltó történelme alatt csak egyetlen harcost zártak ki, ám Murhder tébolya nem hagyott választási lehetõséget a testvéreknek. Murhdert, egy nõ arca kísért, akit nem tudott megmenteni, ezért visszatér Caldwellbe, hogy helyrehozza végzetes hibáját. Arra viszont nem készült fel, amivel a megváltást keresve szembe kell néznie.
 
Dr. Sarah Watkins egy orvosbiológiai cég kutatójaként igyekszik feldolgozni munkatársa - egyben võlegénye - elvesztését. Amikor az FBI kérdezgetni kezdi a férfi haláláról, Sarah-ban egyre komolyabb kétségek merülnek fel, és hamarosan rájön a szörnyû igazságra: vállalata titkos, embertelen kísérleteket folytat, és a férfi, akirõl azt hitte, ismeri és szereti, szintén részt vett a kínzásokban.
 
Mialatt Murhder és Sarah sorsa szétválaszthatatlanul összefonódik, lángra lobban köztük a vágy. De sikerülhet a két faj közötti szakadékot áthidaló közös jövõt építeniük? Vajon Murhder visszatér a testvérekhez, miközben új ellenség bukkan fel a vámpírok ellen vívott háborúban? Vagy magányosan kell tengetnie életét az örökkévalóságig?
 
A Megmentõ az utóbbi évtizedek legsikeresebb természetfeletti elemeket mozgató romantikus-regény-sorozata, a Fekete Tõr Testvériség tizenhetedik része.
Available since: 11/10/2021.

Other books that might interest you

  • Szív és eskü - Gio - cover

    Szív és eskü - Gio

    Claire Contreras

    • 0
    • 0
    • 0
    „Végül egyiküknek sem sikerült távol maradnia a másiktól.” – Cocktails and Books
     
    Eddig a létezéséről se tudtam.
     
    Most minden gondolatom ő tölti ki.
     
    Apám váratlanul halt meg. A gyász még mardossa a lelkem, amikor az ügyvéd a végrendelet miatt hív. Nem sok örökségről lehet szó, hiszen édesapám egyszerű munkásember volt. Legalábbis ezt hittem…
     
    Rám zúdul az igazság. Nem elég, hogy rengeteg pénz kerül a birtokomba, de a legnagyobb sokk az, hogy megboldogult atyám a beleegyezésem nélkül adott férjhez egy vadidegenhez.
     
    Persze ez nem maradhat így. Eldöntöttem, beviharzok az állítólagos „férjem” munkahelyére, ami egy kétes szórakozóhely, és átadom a válási papírokat. De minden képzeletet felülmúl a férfi, akivel összekötötték az életem. Giovanni Masseria egy extravagáns playboy, akinek hatalmát csak vadító megjelenése múlja felül.
     
    Amikor szembesítem azzal, hogy én vagyok a felesége, teljesen ledöbben. Ő sem tudott róla. De most hasznot kovácsol belőle magának, azonban ehhez rám is szüksége van. Persze, én is nyerek vele, csak még egy kicsit házasoknak kell maradnunk. Utána pedig elválunk, mintha mi sem történt volna. Ugye?
     
    Nem tartozom a világába, és tudom, hogy ez egyikünk számára sem fog jól végződni, de mégis valami hozzá vonz. Mindörökre.
     
    A New York Times bestsellerszerző Claire Contreras regényében egy házasság utáni szerelemről olvashatunk, ahol a vágyak felülírják a józan ész szabályait. De vajon a maffia világában milyen jövő vár egy kívülállóra?
     
    „Imádtam a főszereplők közötti kémiát.” – Cocktails and Books
     
    „Beleszerettem ebbe a sorozatba.” – Simply Love Book Reviews
    Show book
  • Beavatás - cover

    Beavatás

    J. R. Ward

    • 0
    • 1
    • 0
    Ez a kötet beavatás a Fekete Tőr Testvériség sötét és szenvedélyes világába, számos, rajongók számára élvezetes csemegével.Kimaradt és cenzúrázott jelenetek; Interjú a világhírű szerzővel és a sorozat egyes főszereplőivel; Dossziék és feljegyzések; Olvasói vélemények; Rajongók és ellenségek üzenetei; Zsadist és Bella máshol nem olvasható története; Még kegyetlenebb, még szexibb, még misztikusabb... J. R. Ward világa.
    Show book
  • Mindent egy lapra! - cover

    Mindent egy lapra!

    Jana Aston

    • 0
    • 0
    • 0
    „Ennél jobban már nem is szerethettem volna.”Laurelin Paige, New York Times bestsellerszerző„Annyira imádom ezt a könyvet, hogy vegasi házasságot kötöttem vele!”Kayti McGee, USA Today bestsellerszerző
     
     
     
    Hogy mit nem szabad csinálni Las Vegasban? Hozzámenni egy idegenhez. 
     
    Az egész este az én ötletem volt. Én voltam az, aki „ébredjünk tigrissel” jellegű éjszakát javasolt, csak a végén nem egy nagymacskával, hanem Vince Rossival az ágyamban ébredtem, és egy gyűrű csillogott az ujjamon.Vince teljesen más, mint képzeltem, és megtestesít mindent, amiről fogalmam sem volt, hogy kellhet nekem. Hirtelen minden porcikámmal szerelmes lettem a véletlen hozta férjembe, és egyáltalán nem akartam véget vetni ennek a házasságnak.Tartson örökkön örökké. Mit számít, hogy alig ismerjük egymást? Statisztikai szempontból legalább olyan jó esélyeink voltak, mint bármelyik párnak.És szinte már el is hittem ezt, míg meg nem kaptam az érvénytelenítő papírokat…
     
     
     
    A New York Times és USA Today bestsellerszerző, Jana Aston a rá jellemző frenetikus humorral írta meg édesen szexi, önálló regényekként olvasható sorozatát, A szerencse lovagjait, amelynek szereplői a legképtelenebb eszközöket is bevetik, hogy beteljesítsék a vágyaikat.
    Show book
  • A sakál - Fekete Tőr Testvériség - cover

    A sakál - Fekete Tőr Testvériség

    J. R. Ward

    • 0
    • 1
    • 0
    Te meddig mennél el azért, akit szeretsz? Amikor Nyx egy véletlen balesetnek köszönhetően felfedezi az elit hírhedt börtönének bejáratát, ahová ötven évvel korábban bezárták a húgát, habozás nélkül betör a földalatti, titkos, labirintusszerű barlangrendszerbe. Ám a húga helyett egy férfira bukkan, aki miatt megváltozik az élete… örökre. A Sakál már több mint száz éve raboskodik a börtönben, ahová egy olyan bűn miatt került, amit nem ő követett el. Azonban nem a szabadság és a friss levegő hiánya kínozza leginkább; évtizedek óta a kiszolgáltatottság olyan fokát éli át, amit korábban még rémálmaiban sem tudott volna elképzelni.Az óriási sikerű Fekete Tőr Testvériség sorozat történetét tovább szövő Fekete Tőr Testvériség - Fogolytábor sorozat első kötete kalandokkal és szenvedélyekkel teli olvasmány, amelyben a szeretet és az összetartás végül minden akadályt legyőz. A regény önmagában is élvezhető, lezárt történet.
    Show book
  • Igázz le - cover

    Igázz le

    Geneva Lee

    • 0
    • 0
    • 0
    Titkok szakították el őket egymástól. Vajon a szerelem visszaadja-e a szabadságukat?Clarának összetörték a szívét és magányos. Próbál az Alexanderrel töltött utolsó éjszaka után továbblépni. Beleveti magát a munkába, az edzésbe, bármibe, ami elfeledteti vele az Alexanderrel folytatott perzselő szerelmi viszonyát. De Alexander nem olyan férfi, aki könnyen feladja a harcot, és amikor végre kimutatja az iránta táplált érzéseit, Clara szeretné elhinni, hogy működhet a kapcsolatuk.De mindketten titkokat rejtegetnek, és amikor a múltjuk sötétsége törékeny viszonyukat veszélyezteti, már soha semmi nem lesz a régi. Kérdés, hogy Alexander lemond-e a trónról vagy a számára kijelölt sors végleg tönkreteszi őket?Szenvedély, intrika és szerelmi románc - Add át magad a több, mint kétmillió példányban eladott, világsikerű regénysorozat, a Royal saga sötét, érzéki világának
    Show book
  • A háló mögött - Behind the Net - cover

    A háló mögött - Behind the Net

    Stephanie Archer

    • 0
    • 0
    • 0
    Ő a szexi, barátságtalan kapus, akibe bele voltam zúgva a középiskolában, és most én lettem a bennlakó asszisztense.Miután az exem a zeneiparban sárba tiporta az álmaimat, betelt a pohár és elegem lett abból, hogy összetörjék a szívemet. Egy NHL játékos titkárnőjének lenni könnyű feladatnak tűnt, de Jamie Streicher körül semmi sem egyszerű. Ijesztően szexi, mogorva seggfej, aki ki nem állhat engem. És hatalmas az egója. Gondot jelent majd, hogy megőrizzük a hivatalos hangnemet, különösen akkor, amikor azt követeli, hogy költözzek hozzá.De a barátságtalan felszín alatt meglepően édes és védelmező.Amikor Jamie megtudja, milyen pocsék volt az exem az ágyban, a versengés szelleme feltámad, és Jamie bátorít mindenre, és elkényeztet minden lehetséges módon. A dalírásban jelentkező alkotói szikra? Visszanyertem megint, és ismét dalokat írok. A meccseken a trikóját hordom, lármás bulikra járok a csapattal és ismét bátor vagyok a színpadon - de közben beleszeretek Jamie-be.Megeshet, hogy összetöri a szívemet, de talán akkor is megéri.
    Show book