Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
Біологія материнства - Сучасна наука про древній материнський інстинкт - cover

Біологія материнства - Сучасна наука про древній материнський інстинкт

Иван Тургенев

Publisher: Nash Format

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Чому під час виношування малюка жінка може зцілитися від певних хвороб? Чому з погляду нейробіології матусі відчувають до дітей те саме, що й під час закоханості? Чим пояснити дивацтва, коли вагітним жінкам хочеться солоних огірочків чи оселедця? Що пов'язує вищий відсоток післяпологових депресій і додаткових статиків? Чому мами можуть водночас і спокійніше переживати катаклізми, і ледь не вимагати від психологічних розладів через нестачу підгузків? Ця книжка захопливо розповідає про материнський інстинкт не як про чарівний перемикач, а як про змінений психологічний стан. Настільки змінених, які матері бачать зовсім інші разом із вагітністю та народженням дитини, підтримують новенький мозок.
Available since: 03/11/2024.
Print length: 336 pages.

Other books that might interest you

 • Система Щастя - cover

  Система Щастя

  Аркадий Стругацки

  • 0
  • 0
  • 0
  Олександр Суворов- український підприємець, засновник унікального заводу PET Technologies (експорт обладнання для виробництва PET-тари до 50+ країн світу). Збудував власний бізнес з "нуля" без залучення інвестицій і через 20 років керування успішно вийшов із операційного управління бізнесом, повністю присвятивши себе вивченню теми щастя. "Щастя можна і треба тренувати. Що тренується, те розвивається. Будь-які тренування проходять за певною системою. Свою систему я назвав просто – Система Щастя", – Олександр Суворов, автор книги "Система Щастя", трансформуючих програм з тренування власного щастя та український ТОП-підприємець.
  Show book
 • Наука про те як стати багатим - cover

  Наука про те як стати багатим

  Чарльз Диккенс

  • 0
  • 0
  • 0
  У книзі викладений шлях до фінансового успіху Уоллеса Уотлза (The Science of Getting Rich, Wallace D. Wattles). В її основі закладено духовні принципи, дотримуючись яких людина неминуче прийде до фінансового росту, багатства. Автор дає своє визначення багатству і обґрунтовує необхідність кожної людини бути багатою в умовах сучасного розвитку суспільства.
  Show book
 • Думай і багатій - cover

  Думай і багатій

  Нина Синичка

  • 0
  • 0
  • 0
  Уже кілька поколінь людей вважають цю книгу однією з найбільш чудодійних у всьому світі.У цій книзі Ви знайдете випробуваний на практиці план, як стати багатою людиною.Вона розповість Вам про те, як діяти, і саме, як діяти негайно, як все життя йти вперед, влаштовувати своє щастя і примножувати багатство, тоді як інші не можуть навіть розпочати.«Думай і багатій» — книга американського письменника, журналіста і психолога Наполеона Гілла розповідає не тільки про те, як стати багатим: водночас викладена в ній філософія може бути використана, щоб допомогти людям досягти успіху в усіх напрямках.«Думай і багатій» давно стала стандартом мотиваційної літератури і отримала статус класичного підручника з самовдосконалення. Опанувавши цілком (і теоретично, і практично) цю важливу книгу, ви зумієте досягти успіху на шляху до багатства і духовного благополуччя.Книга є результатом більш ніж двадцяти років досліджень, заснованих на тісній співпраці автора з великою кількістю людей, які досягли успіху в житті.Гілл вивчив характеристики цих людей і розробив 13 «законів», здатних привести до успіху. У книзі стверджується, що бажання, віра і наполегливість можуть дозволити людині домогтися в житті великих результатів, якщо при цьому вдасться придушити негативні думки і зосередитися на довгострокових цілях.Переклад українською Юлії Шматько.філософія успіху, допоможи собі сам, мотивація, психологія, саморозвиток, бажання, віра, самовдосконалення, спеціальні знання, уява, планування, рішення, наполегливість, сила розуму, матеріальний достаток, реалізація бажань, наміри стати успішним, підсвідомість, мозок, шосте чуття
  Show book
 • Як мислять багаті та успішні Як людина мислить Наука про те як розбагатіти - cover

  Як мислять багаті та успішні Як...

  Дмитрий Быков, Чарльз Диккенс

  • 0
  • 0
  • 0
  Як навчитися мислити таким чином, щоб домогтися успіху, багатства і впевненості в собі? Що це - секрет чи наука? Наука, яку можна опанувати і застосувати в своєму житті - доводять автори даної книги. В цю книгу увійшли два легендарних твори про те, як мислити і діяти позитивно і результативно. Мінімум теорії і максимум корисної інформації, викладеної лаконічно і логічно. «Як людина мислить» - ця невелика за обсягом книга Джеймса Аллена стала наріжним каменем усієї подальшої «мотиваційної літератури» - книг з саморозвитку людини. Основна ідея книги полягає в тому, що думки формують людину: благородні думки створюють шляхетну людину, низькі думки роблять людину негідною. «Наука про те, як розбагатіти» (або «Секрет збагачення») - одна з найвідоміших книг Уоллеса Делоіса Уоттлза - основоположника мотиваційної літератури, автора книг, присвячених досягненню успіху. Його твори - класика вчення про позитивне мислення і дії, вони незмінно популярні серед читачів, які вивчають і пропагують методи самовдосконалення. Переклад з англійської Юлії Шматько.
  Show book
 • Ожеледиця - Книжки українською - cover

  Ожеледиця - Книжки українською

  Дмитрий Быков

  • 0
  • 0
  • 0
  Незвичайний детектив у якому особисті проблеми кожного героя переплітаються з глобальними подіями навколишньої дійсності. Висохле зерно давньої ненависті, заснуле в глибині душі, проросло й, полите кров'ю, принесло свої трагічні плоди.
  Перепетії стосунків успішного американського бізнесмена Лавра Ботана й скромної виховательки дитячого садка Анжеліки, педантичного детектива Олександра Івановича Борейка й головного підозрюваного Антона, жертви й членів сім'ї Шмідтів змусять вас ковзати сторінками роману, як по ожеледі.
  Ожеледь на дорогах, ожеледь у душах, ожеледь у серцях…
  Може варто розтопити цей штучно створений лід, твердо стати на ноги й сміливо рухатися до свого щастя? Не вбиваючи, не ображаючи й не принижуючи одне одного. Я не знаю, як це зробити. Давайте подумаєм разом.
  Show book
 • Бусідо Кодекс самурая Книга п'яти кілець - Книжки українською - cover

  Бусідо Кодекс самурая Книга...

  Яна Великовская, Майк Йогансен

  • 0
  • 0
  • 0
  «Кодекс Бусідо» (також перекладають як «Шлях самурая» чи «Мистецтво самурая») або ж японською — «Хаґакуре» («Приховане у листі»), був написаний Ямамото Цунетомо (1659 — 1719).
  Він був самураєм з клану Саґа, що на острові Кюсю. Після смерті свого повелителя Набесіма Наосіґе, Ямамото став монахом і все своє життя присвятив узагальненню принципів Шляху самурая, а також популяризації принципів честі й вірності своєму володарю.
  «Книга п'яти кілець» Міямото Мусасі займає перші місця у багатьох бібліографіях з фехтувального мистецтва і є унікальним підручником зі стратегії, оскільки принципи, викладені в ній, належать водночас як до окремого поєдинку, так і до поєдинків армій. Мусасі стверджує, що це — «посібник для тих, хто хоче вивчати стратегію», сенс якого читач може осягнути не одразу.
  Від того, наскільки уважно людина вивчає наведені в книжці принципи, залежить те, як добре вона пізнає їх для себе.
  Переклад українською Ярослава Мишанича.
  Show book