Rejoignez-nous pour un voyage dans le monde des livres!
Ajouter ce livre à l'électronique
Grey
Ecrivez un nouveau commentaire Default profile 50px
Grey
Abonnez-vous pour lire le livre complet ou lisez les premières pages gratuitement!
All characters reduced
11 joulukuuta: Joulujuhlat – eroottinen joulukalenteri - cover

11 joulukuuta: Joulujuhlat – eroottinen joulukalenteri

My Lemon

Traducteur Jaana Palanterä

Maison d'édition: LUST

  • 0
  • 0
  • 0

Synopsis

Ulrika on tehnyt jotain tuhmaa: hän on ryhtynyt suhteeseen tyttärensä luokanvalvojan kanssa. Hän ei kerta kaikkiaan pysty vastustamaan, kun tämä lähettää hänen asuntoonsa pieniä paketteja, joissa on seksikkäitä yllätyksiä. Jouluaattona hän saa uuden paketin – munanmuotoisen vibraattorin. Ulrika tajuaa, että näistä koulun päättäjäisjuhlista tulee aivan erityiset.-
Disponible depuis: 11/12/2021.
Longueur d'impression: 9 pages.

D'autres livres qui pourraient vous intéresser

  • Mansikkaonnea – eroottinen novelli - cover

    Mansikkaonnea – eroottinen novelli

    Cupido

    • 0
    • 0
    • 0
    Hissin katon pehmeä valo on imarteleva ja pehmentää piirteitäni. Kaksi vaaleaa hiussuortuvaa on karannut poninhännästäni ja keikkuu vaimeasti kasvoillani. Punaiset, täyteläiset huuleni ovat jääneet hienoon hymyyn ja kertovat sisälläni möyrivästä orastavasta jännityksen tunteesta. Kuka on tämä mies? Mihin seikkailuun olen astumassa? Sydämeni pamppailee kevyesti ja odottavasti ohuen ja vaalean paitani alla, joka myötäilee paljastavasti pyöreitä, terhakoita rintojani. Musta, tiukka hameeni on liukunut aavistuksen ylös, ja oion sitä hieman. Alhaalla on auto odottamassa, kuten mies sanoi.Istuudumme sohvalle, ja eteeni asetetaan kulhollinen punaisia mansikoita. "Haista", hän sanoo ja nostaa suurta, mehevää mansikkaa. Se tuoksuu taivaallisen makealta. Hän laskee päätään niin, että vain mansikka erottaa kasvomme toisistaan, tuo leikkisästi kielen ulos suustaan ja nuolaisee mansikan pintaa. Hän katsoo kujeilevasti silmiini. "Maista", hän sanoo ja pitää mansikkaa suuni edessä.Mitä tapahtuu Berliinissä?Lue myös Onnekas.-
    Voir livre
  • Ystävä - cover

    Ystävä

    Anonyme

    • 0
    • 0
    • 0
    Ystävyyttä lisämausteillaSofia ja Santeri olivat aikoinaan parhaat ystävät, kunnes Sofian uusi poikaystävä rikkoi heidän välinsä. Santeri katosi Yhdysvaltoihin ryhtyäkseen elokuvakäsikirjoittajaksi, ja Sofiasta tuli palkanlaskija äitinsä yrityksessä. Vuosien jälkeen Santerin isä kuolee ja Santerin on palattava Suomeen hoitamaan isänsä asioita. Sofia toivoo saavansa kauan sitten menetetyn ystävyyden takaisin ja kutsuu Santerin kotiinsa. Järkytyksekseen hän kohtaa kymmenen vuotta vanhemman Santerin, joka onkin itsevarma, määrätietoinen ja pyörryttävän puoleensavetävä. Sofia yrittää taistella vaistojaan vastaan ja vakuutella itselleen, että haluaa vain vanhan ystävänsä takaisin. Hän jopa aktivoi nettideittitilin ja pyytää Santeria treffikonsultikseen. Mutta mitä tehdä, kun treffikonsultti houkuttelee enemmän kuin varsinaiset treffikumppanit? Tai kun alkaa vaikuttaa siltä, että Santeri ei panisi lainkaan pahakseen pientä lomaromanssia? Lilith kirjoittaa korkealaatuisia eroottisia kertomuksia, jotka ovat raikkaasti erilaisia kuin tavanomainen erotiikka. Lilith panostaa mielenkiintoisiin henkilöhahmoihin ja rakentaa näiden välistä eroottista jännitettä uskottavasti. Kertomusten kiehtovat ihmissuhteet ja ilmaisuvoimaiset seksikohtaukset tarjoavat ihanan pakotien arjesta. Lilithin kertomukset on lajiteltu kolmeen kategoriaan: pinkkeihin, sinisiin ja punaisiin tarinoihin. Ääni- ja e-kirjojen kannen väri kertoo, mihin kategoriaan kirja kuuluu. Pinkit tarinat ovat romanttisia kertomuksia kiihkeillä ja suorasukaisilla seksikohtauksilla. Siniset tarinat ovat rohkeita eroottisia kertomuksia, joissa voi esiintyä ryhmäseksiä, vaihtuvia kumppaneita ja rajumpia seksikuvauksia. Punaiset tarinat ovat sävyltään synkempiä ja voivat sisältää muun muassa alistamista, bdsm:ää, prostituutiota tai muita teemoja, jotka voivat järkyttää herkempää kuuntelijaa tai lukijaa. Kaikissa Lilithin tarinoissa päähenkilöt ovat täysi-ikäisiä ja seksi on suostumuksellista.
    Voir livre
  • Näkki: Veden henki – eroottinen novelli - cover

    Näkki: Veden henki – eroottinen...

    Elena Lund

    • 0
    • 0
    • 0
    "Avaan suuni ja annan kieleni liukua häpeämättömästi hänen sormensa yli, suudellen sitä uudestaan ja uudestaan.
    'Olen etsinyt sinua niin kauan', sanon. Ääneni värisee puhuessani samalla tavalla kuin silloin, kun on lähellä kyyneleitä. Koko kehoni värisee. Sekoitus adrenaliinia ja halua.
    'Ja minä olen odottanut sinua', hän sanoo."
    Vera on lapsesta asti tuntenut, että kesämökillä on jotain erityistä. Aivan kuin siellä olisi jotain, jotain katselemassa häntä. Jotain, mikä veti häntä lähemmäs. Ja eräänä juhannusaamuna hän kuulee sen yhtäkkiä uudelleen. Tuo melodia. Hän tuntee taas sen läsnäolon. Näkki. Vera on odottanut häntä koko elämänsä. Ja nyt hän kävelee hitaasti Veraa kohti ja laskee Veran alastomana viileälle sammaleelle.
    Näkki on aavemainen, aistillinen novelli, jossa satu ja todellisuus kohtaavat eräänä jumalallisena ja unohtumattomana juhannusaamuna.
    Voir livre
  • BDSM ja muuta mausteista erotiikkaa Cupidolta - cover

    BDSM ja muuta mausteista...

    Cupido

    • 0
    • 0
    • 0
    Tarinoita dominoivista naisista ja miehistä, pareista ja ventovieraista, jotka tutkivat seksuaalisuutensa rajoja roolileikkien, BDSM:n, parinvaihdon, orgioiden ja muiden seksikkääseen mystiikkaan kietoutuvien kokemusten kautta.
    "Naisen esimies oli kutsunut hänet mukaansa Pariisiin. Hän ei tosin ollut ainut matkaanlähtijä." - Panopuu, kirjoittanut Kari Trestakk
    "Nainen näytti ajokorttinsa poliisimiehelle mutta hänellä ei ollut passia tai viisumia mukanaan - ja hän oli Latinalaisessa Amerikassa." - Virkavallan armoilla..., kirjoittanut Irene
    "Ruusuja saa jakaa kaikkien työntekijöiden läsnäollessa. Risut tulee kuitenkin jakaa kahden kesken." - Risut ja ruusut, kirjoittanut Sakse Sauna
    Kokoelma sisältää seuraavat 15 novellia:
    Vallanvaihto
    Purjehtimassa
    Ilottelua saunassa
    Kreivitär
    Panopuu
    Vallaton
    Virkavallan armoilla...
    Turvatarkastus
    Yksin kotona yllätetty
    Osastopäällikön seksuaalikasvatusta
    Upea esitys
    Risut ja ruusut
    Prostituutiota ja kaksinaismoralismia
    Afrikan kutsu – eroottinen novelli
    Yllätys luostarikoulussa
    Voir livre
  • Pyöräretkellä – eroottinen novelli - cover

    Pyöräretkellä – eroottinen novelli

    Cupido

    • 0
    • 0
    • 0
    Thomas ja minä olimme pyöräretkellä. Oli kesäloma. Suosikkibändimme oli juuri julkaissut uusimman levynsä, jonka riffit särisivät tarakalle kiinnittämästämme mankasta aina siitä saakka, kun olimme aloittaneet matkamme kohti Ruotsia. Kun olimme päässeet erään lammen rantaan, oli taivas tummentunut. Koputimme erääseen oveen ja kysyimme talossa asuvalta naiselta, jos saisimme pystyttää leirimme hänen venevajansa lähettyville. Se kävi hänelle, mutta ei ennen kuin hän oli tarjonnut meille grillimakkaraa ja muutenkin emännöinyt meitä. Sitten alkoi sataa kaatamalla. Keräsimme tavaramme ja kömmimme telttaamme, missä käperryimme makuupussien sisään ja fantasioimme naisista, niin kuin monet kerrat aiemmin.
    "Hei pojat, nukutteko vielä? Ajattelin, että ettehän te täällä ulkona voi nukkua tällaisella koiranilmalla. Sataa kaatamalla. Te kastutte vielä läpimäriksi."
    Tassutimme naisen perässä tupaan, missä odotti katettu pöytä. Nainen kertoi olevansa valokuvataitelija ja juuri tällä hetkellä hän työsti näyttelyä, joka koostui alastonkuvista.
    "Teemani on sukupuoliroolit."
    Tästä tulisi jännittävää...
    Voir livre
  • Varjo - eroottinen novelli - cover

    Varjo - eroottinen novelli

    Cupido

    • 0
    • 0
    • 0
    En ole enää 16. Olen 36. Ja olen edelleen kapinallinen – naamion takana. Hän on seurannut minua kaikki nämä vuodet, kuin varjo. Kohtaamme toisemme huutaen "Let's dance!" tai vielä useammin "I want to break free!". Silloin vapautan salaisen kapinalliseni. Tupakkatauoilla muiden kollegoiden puhuessa lapsista, illallisista ja joululomista me kaksi tanssimme tupakkaringissämme, johon myös häiväys syksyistä tuulenvirettä sekoittuu. Louisesta tulee Louis.
    Myöhemmin ruuhkabussissa puhallan kostean henkäykseni bussin ikkunaruutuun. Piirrän sydämen lasiin muodostuneeseen huuruun ja katson sen läpi – Louisina. Louis himoitsee ja antaa asioiden tapahtua – epäröimättä ja missä vain – käsi hakeutuu muitta mutkitta edessä oleville kimmoisille pakaroille. Ja Louis himoitsee miehiä. Miehiä, joita hän hengittää kuin ilmaa. Eikä mitään hempeilyä, ei! Tai kainostelua. Jotkut miehet tilaavat ravintolassa aina listan suurimman pihvin. Päällä raaka kananmunankeltuainen. Umpiraakana. Miehiä, jotka ulos mennessään herättävät saalistajanvaistonsa.
    Lue myös novelli Kukkotappelu.
    Voir livre