Rejoignez-nous pour un voyage dans le monde des livres!
Ajouter ce livre à l'électronique
Grey
Ecrivez un nouveau commentaire Default profile 50px
Grey
Abonnez-vous pour lire le livre complet ou lisez les premières pages gratuitement!
All characters reduced
Pieni muisto vain – eroottinen novellikokoelma - cover

Pieni muisto vain – eroottinen novellikokoelma

Cupido

Traducteur Mili Kay

Maison d'édition: Cupido

  • 0
  • 0
  • 0

Synopsis

Nuori pari. Ensimmäinen kerta. Rohkea flirttailu. Salainen, kielletty kohtaaminen. Nuori opiskelija ja hänen naisopettajansa. Vanhempi herrasmies ja viaton neitsyt. Sinä, minä ja ystävämme.
Tämä on eroottinen novellikokoelma Cupidolta. Novellikokoelma sisältää seuraavat novellit:
"Hoikka hahmo pudisteli lunta vaaleista hiuksistaan. Hänen katseensa pyyhki epävarmasti kahvilan asiakkaita." – Lumihiutaleiden tanssi, kirjoittanut Tarald Stein
"Mies katseli ympärilleen tyhjässä tilassa ja tiesi hyvin, mitä sieltä puuttui: naisvartalo. Tarvittiin vain aivan tavallinen nainen, treenattu tai rehevä, se oli samantekevää." – Treenien jälkeen, kirjoittanut Skjønn
"Hänen allaan lattialla lojuu häpykarvatukkoja. Sitten hän kuulee ovikellon soivan. Ikkunanpesijä saapuu laskun kanssa." – Pieni muisto vain, kirjoittanut M. Nyborg
"Mies teki kaikkensa vaikuttaakseen viehättävältä. Nainen änkytti suustaan James Bond -sitaatin tilatessaan drinkin." – Surun värittämä onni, kirjoittanut Philip
«Mustat häpykarvat olivat kosteat ja kiiltävät. Hän tuoksui ihanalta." – Kiusoittelijat, kirjoittanut The Lucky & Vejstrup
Disponible depuis: 14/06/2023.
Longueur d'impression: 11 pages.

D'autres livres qui pourraient vous intéresser

  • Roolinvaihdos – eroottinen novelli - cover

    Roolinvaihdos – eroottinen novelli

    Cupido

    • 0
    • 0
    • 0
    Olimme tavanneet joitain kuukausia aiemmin. Hän oli uusi työkaverini, joka oli tehnyt suuren vaikutuksen heti ensimmäisenä päivänä: äänekäs, avoimen seksikäs ja nauravainen. Kaikki miehet olivat välittömästi polvillaan hänen edessään. Monet naiset pitivät häntä halvan oloisena – heidän mielestään oli ilmiselvää, miten hän oli työpaikkansa saanut. Toiset naiset taas näkivät hänet tervetulleena tuulahduksena, joka puhalsi raitista ilmaa tylsien, pölyisten pukumiesten ja -naisten sekaan. Minä ihastuin häneen ensisilmäyksellä. Enimmäkseen siksi, että hän oli juuri sellainen kuin oli eikä teeskennellyt mitään muuta.Eräänä syksyisenä iltana hän kutsui minut kotiinsa. Itse asiassa hän kutsui meidät molemmat, mutta olin maininnut poikaystäväni olevan matkoilla, ja hän ei viivytellyt sanoessaan, että voisin hyvin tulla yksinkin. Se vaikutti hieman laskelmoidulta, ja ensimmäistä kertaa hän vaikutti hieman epävarmalta. Hänen miehensä nousi nojatuolista ja tuli minua vastaan käsi ojennettuna. Hän oli noin kymmenen vuotta ystävätärtäni vanhempi, kookas ja tukevarakenteinen. Leveitä kasvoja hallitsi jykevä leuka. Hän hymyili ystävällisesti kätellessään ja pyysi minua istumaan viereensä tuolille. Hänen kädenpuristuksessaan oli aitoa voimaa, ja hänen katseensa teki minuun vaikutuksen.Illasta tulisi jännittävä.Lue myös Kahvilassa.-
    Voir livre
  • 16 joulukuuta: Jouluinen erikoistoimitus – eroottinen joulukalenteri - cover

    16 joulukuuta: Jouluinen...

    Sara Schmidt

    • 0
    • 0
    • 0
    Kun Susanin poika valitsee joulunvieton kumppaninsa perheen kanssa ja jättää äitinsä yksin joulupyhiksi, Susan päättää ottaa onnensa omiin käsiinsä. Hän huomaa lehti-ilmoituksen, jonka kautta voi tilata sekä jouluruoat että sensuellia jouluseuraa. Susan ei kuitenkaan aavista, minkälainen komistus hänen ovelleen ilmestyy…
    'Erikoinen joululähetys' on joulutarina elämän lahjoihin tarttumisesta ja joulupukin ...
    Voir livre
  • Plasebo – eroottinen novelli - cover

    Plasebo – eroottinen novelli

    Cupido

    • 0
    • 0
    • 0
    "Seuraavana aamuna Cillaa nolostutti ja hän halusi keskeyttää puuhamme, kun kävin hänen päällensä. Portaissa ei ollut vielä kuulunut ääniä, joten naapurikamarissa täytyi vielä olla väkeä. Olin hieman yllättynyt, sillä yleensä Cilla tarvitsi aikaa, rauhaa ja oikeanlaista tunnelmaa tunteakseen sen. Mutta ei tällä kertaa. Kesälomasta voisi itse asiassa tulla oikein mahtava, ajattelin ja hyrisin tyytyväisenä mennessämme aamupalalle. Cilla veti minut sivuun. "Ei viedä tätä yli", hän kuiskasi."Mitä Cilla ja hänen miehensä oikein suunnittelevat? Ja onnistuvatko he?Lue myös novelli Pyydän, neiti, minä vaadin.-
    Voir livre
  • Heinäkuu - eroottinen novelli - cover

    Heinäkuu - eroottinen novelli

    Chleo

    • 0
    • 0
    • 0
    Nainen istuu aina samalla kiikkerällä baarituolilla baaritiskin nurkassa. Hän ei koskaan juttele muiden asiakkaiden kanssa. Hän juo aina samaa viiniä ja lukee useimmiten kirjaa siihen hartaasti syventyneenä. Hänen ihonsa on kuulas kuin marmoripatsaalla, jota ei saa koskettaa. Minä haluan olla ensimmäinen, joka saa koskettaa sitä.
    Yhtäkkiä tunnen hänen polttelevan katseensa, ja kun hän maksaa juomansa, hän kysyy, saako hän tarjota minulle lasillisen työvuoroni päätyttyä. Sydämeni hakkaa tuhatta ja sataa ne kaksi tuntia, jotka vuoroni vielä kestää. Kun kello lyö yksitoista, lähdemme yhdessä kuumottavan helteiseen heinäkuun yöhön.
    Voir livre
  • Viimeinen näytös – eroottinen novelli - cover

    Viimeinen näytös – eroottinen...

    Cupido

    • 0
    • 0
    • 0
    Taidokkaasti valaistu näyttämö saa jonkin sisälläni läikähtämään. Loihdin mielessäni näyttelijät takaisin lavalle, etenkin pääroolia esittävän Siljen. Silje kiitti minua esityksen jälkeen, koska valaistukseni oli saanut hänet näyttämään kauniimmalta kuin hän olikaan – olin kuulemma taikonut hänen ryppynsä kadoksiin. Ei hän mitään taikoja olisi tarvinnut. Silje on enemmän kuin kaunis, myös päivänvalossa, kun hänen isoja silmiään reunustavat naururypyt ovat näkyvissä.
    Silje kiitti myös Geiriä hyvästä äänisuunnittelusta. Meitä tekniikan miehiä ei kovin usein kiitellä, mutta se ei ole ainoa syy sille, miksi pidämme Siljestä. Hän on ollut mahtava koko tuotannon ajan. Niin mahtava, että olemme Geirin kanssa puhuneet hänestä kuin saavuttamattomasta tähdestä, josta meidänlaisemme voivat vain haaveilla. Hän on meitä vanhempikin ja pitää todennäköisesti muutenkin enemmän kypsemmistä miehistä.
    Silmiäni kirvelee pitkän työpäivän jäljiltä. Olemme Geirin kanssa sopineet purkavamme varusteet vasta seuraavana iltapäivänä, ja Geir on lähtenyt kotiin jo vartti sitten. Mikseripöydän valo on kuitenkin edelleen päällä. Se ei ole Geirin tapaista, sillä hän on aina hyvin tarkka. Päätän jättää valon palamaan ja sammuttaa sen vasta myöhemmin yhtä aikaa valopöydän kanssa.
    Yhtäkkiä kuulen jotain, ja pian esiin astuu Geir – ja hänen perässään Silje…
    Lue myös Uteliaisuuden palkka.
    Voir livre
  • Lämpöaalto: Kokoelma kesäistä ja seksikästä erotiikkaa Cupidolta - cover

    Lämpöaalto: Kokoelma kesäistä ja...

    Cupido

    • 0
    • 0
    • 0
    Mitä jos jokaisen pitäisi raamattuleirillä kertoa yksi seksuaalinen fantasiansa, ja nimenomaan sellainen, joka on saanut heidät tulemaan? Tai entä jos tuntemattoman miehen etumus saa katseen kerta toisensa jälkeen hakeutumaan siihen? Miten iso se oikein voi olla?
    "Hyvää huomenta! Miltä päiväsi näyttää?" siinä luki, ja lopussa oli hymynaama. Kehooni laskeutui välittömästi odotus. Tai pikemminkin jalkojeni väliin. "Ihan hyvältä", vastasin ja virnistin. Tunnit kuluivat, enkä kuullut hänestä mitään muuta. Pettymys. Olisi ollut täydellistä tavata hänet tänään. Se oli ainoa päivä tällä viikolla, jolloin koko aamu oli auki, mutta sitten kampaamoaikani lähestyi, ja arvelin, ettei mitään tapahtuisi. Sitten yhtäkkiä tuli viesti..."
    Kokoelma sisältää seuraavat novellit:
    Raamattuleiri
    Gyda
    Opiskelija-asuntolassa
    Raikas tuulenvire
    Elokuinen päivä
    Paratiisin lapset
    Jättiläinen
    Tuoksu
    Luonnon nautinnot
    Kesäheila
    Voir livre