Begleiten Sie uns auf eine literarische Weltreise!
Buch zum Bücherregal hinzufügen
Grey
Einen neuen Kommentar schreiben Default profile 50px
Grey
Jetzt das ganze Buch im Abo oder die ersten Seiten gratis lesen!
All characters reduced
Az arab királysága - cover

Az arab királysága

Borsa Brown

Verlag: Álomgyár Kiadó

  • 2
  • 2
  • 0

Beschreibung

Vágy és beteljesülés a Kelet kapujában.
 
Wallid al-Szudairi komolyan veszi a terveit és a céljait. Törtető, konok, ugyanakkor hisz olyasmiben, amiben kevesen hisznek Szaúd-Arábiában. Bár szörnyű tettei után, elsősorban a származása miatt, nem kapja meg büntetését, idővel rá kell jönnie, hogy a Teremtő maga vette a kezébe az igazságszolgáltatást.
 
Kapcsolata a határozott, gyönyörű jogásznővel, Rajah-val, ingoványos talajra téved, amikor a férfi rádöbben, hogy nem minden alakul úgy, ahogy szeretné. Vannak, akik észrevétlenül kötik gúzsba az embert. Wallid rádöbben, hogy az ő közelében is él egy ilyen nő, és az nem a menyasszonya. 
 
„Valamit birtokol belőlem, és még nem jöttem rá, hogy csinálja, és főképp, hogy mi az a valami.”
 
Egy királyság, ahol a nők szerencsések, ha megismerhetik az igaz szerelmet, és érvényesíthetik az akaratukat. Egy birodalom, ahol a férfiak olykor felismerik, hogy a nők akár nagyobb hatalommal is bírhatnak, mint azt sejtették volna.
 
Szív és becsület harca a vágy és az igaz szerelem porondján, egy kegyetlen, de egzotikus világban.
 
Borsa Brown különleges, szókimondó, ugyanakkor érzelmes és szenvedélyes, erotikában bővelkedő regénye ezúttal Wallid al-Szudairi, a fiatal herceg hangján folytatja az utóbbi évek legnagyobb sikerű sorozatát, Az Arabot, mely ismét bővelkedik érzelmi magasságokban és mélységekben.
Verfügbar seit: 11.04.2022.
Drucklänge: 512 Seiten.

Weitere Bücher, die Sie mögen werden

  • A játszma - cover

    A játszma

    Vi Keeland

    • 0
    • 0
    • 0
    "„A szerző ebben a regényben túlszárnyalta önmagát.” – Romance. Movies. Books.
     
     
     
    Átlagos keddnek indult, de örökre megpecsételődött a jövőm.
     
     
     
    Tizenkét órán át írtam algoritmusokat a világ egyik legnagyobb vállalatának, majd hazamentem, hogy dolgozzak egy szívemnek kedves projekten – az általam ismert férfiak adataiból kikalkuláltam egy képletet, amelynek segítségével a húszas éveim végéig megtalálom a tökéletes partneremet.
     
     
     
    Aztán egyszer csak egy férfi kopogtatott be hozzám, átadott pár papírlapot, és az egész világ a feje tetejére állt.
     
     
     
    Kiderült, hogy a számomra eddig ismeretlen apám rám hagyott valamit a végakaratában. Az a „valami” egy profi focicsapat tulajdonjoga volt.
     
     
     
    Most pedig egy olyan sporttal ismerkedem, amiről korábban még felületes tudásom sem volt – a csapat hátvédjének segítségével, aki épp egy sérülés miatt nem játszhat.
     
     
     
    Christian Knox eszméletlenül jóképű és magabiztos, bármelyik nőt megkaphatja. Viszont úgy fest, hogy csupán egyetlen nőt akar, és az én vagyok. A képletem szerint azonban ez a férfi egyáltalán nem illik hozzám. Valamint én vagyok a főnöke. Szóval semmiképpen nem kezdhetek ki vele. Helytelen lenne, nem igaz?
     
     
     
    Valószínűleg igen. De mindenki ismeri a mondást... a tiltott gyümölcs mindig édesebb.
     
     
     
    Vi Keeland, a New York Times, a Wall Street Journal és a USA Today bestsellerszerző könyvei több millió példányban keltek el világszerte. Az írónő most egy olyan történetet mesél el, amelyben a vágy mindent letarol, és touchdownnal lopja be magát a szívekbe.
     
     
     
    „A történet életre kel már a legelső oldalon." -Booktastic Blog
     
     
     
    „Tökéletes arányban van jelen benne megannyi szívmelengető pillanat, bánat, romantika és testi szenvedély.” - The Lushy Reader
     
     
     
    „Bella és Christian között elképesztő a kémia!" -A Brunette and Her Books Blog
     
     
     
    „Magával ragadott ez a letehetetlen könyv.” - Red Cheeks Reads
    Zum Buch
  • American Queen - Amerikai királynő - cover

    American Queen - Amerikai királynő

    Sierra Simone

    • 0
    • 0
    • 0
    Greer Galloway vagyok, és az Amerikai Egyesült Államok elnökének gyönyörét szolgálom.
     
    Már fiatal lányként arra figyelmeztettek, hogy ""Ne osztogasd a csókjaidat"".
     
    Kétszer is eleresztettem ezt az intelmet a fülem mellett, és a szívemet mind a kétszer fájdalmasan összetörték. Harmadszor már tanultam a leckéből, és örökre lemondtam a szerelemről.
     
    De Colchester elnök nem mondott le rólam, de nem ám!
     
    Én még annak idején Ash-ként, a katonaként ismertem meg. Törött üvegszilánkok körében csókoltam meg. Nem felejtettem el megszegett ígéreteit és tiltott vágyait. De az ország a szabad világ vezetőjeként ismeri, az egyetlenként, aki megóvhat minket a háborútól.
     
    Ash elkeseredetten meg akar szerezni magának, ezért a legjobb barátját, Embryt küldi értem, hogy vigyen el hozzá. Nem tudja, hogy nekünk is vannak titkaink, Tragédiáink. Vágyaink. Egy második csók köt össze minket. És nemsokára múlt és jelen, gyönyör és fájdalom kelepcéjében vergődöm, két férfi között, aki egymás után ugyanúgy sóvárognak, mint utánam. És miközben egyre nagyobb nyomással nehezedik ránk a háború és az árulás, belesodródunk egy olyan szenvedélyes szerelmi viszonyba, ami megváltoztatja a világot.
     
    A USA Today sikerszerzője átülteti korunkba Artúr király, Ginevra és Lancelot lovag történetét egy elegáns, érzéki és felejthetetlen regényben.
    Zum Buch
  • Pozíció - Ki vezet kit? - cover

    Pozíció - Ki vezet kit?

    Anna Teleki

    • 0
    • 0
    • 0
    Egy sorsdöntő éjszaka… Két élet, egy kompromisszum, két pozíció. Alexandra Rossé élete egy éjszaka teljesen megváltozik. Az addig egyedülálló, vezető egyéniségű nő arra ébred, hogy férjnél van. Ha ez nem lenne elég, a férfinak még gyerek is van, akit a gyámügy el akar venni tőle. A számára rémálomból menekülni kívánó nő, azonban kénytelen együttműködni a férfival. Az évek óta vezető pozíciót betöltő nőnek van egy sötét oldala… Amit nem is titkol a férfi elől. Ő nem cseléd, nem szerető és főképp, nem anya. Ő úrnő! De vajon ki vezet kit?
    Zum Buch
  • Kéjlak - cover

    Kéjlak

    Anne Raven

    • 0
    • 1
    • 0
    Hamis világba léptem, ahol a gyönyör és a kéj a túlélés színjátéka volt.
     
     
     
    Azon a napon minden megváltozott, reggel még Allison voltam, este valaki más. A csalódás maga alá gyűrt és végzetes hibára sarkallt. Eldobtam a gátlásaimat, hogy megmentsem önmagam és ez örökre megpecsételt, megölte bennem a reményt a boldogságra. Legalábbis ezt hittem, amíg nem találkoztam Jake Wilsonnal.
     
    A távolságtartásától megfagyott a levegő, a szemében lévő sötétség pedig messziről figyelmeztetett, tartsam magam távol tőle. Én mégsem voltam elég óvatos. Felkészületlenül ért az a vonzalom, ami felé húzott. Túl közel engedtem. Olyasmire vágytam, amire nem szabadott, és közben végig tudtam, amint rájön, hogy ki vagyok, meggyűlöl majd.
     
     
     
    Vajon csak a sors akar csúfot űzni belőlem, vagy ez egy második esély az élettől?
     
     
     
    A Kéjlak egy megrázó és izgalmas történet. Éld át minden percét és lépj be egy olyan világba, ahol még nem jártál. És ha elolvastad, garantáltan másképp nézel majd a szerelemre, az erotikára és az életre.
    Zum Buch
  • A vadállat - cover

    A vadállat

    J. R. Ward

    • 0
    • 1
    • 0
    Rhage és Mary visszatérnek! Végre új kötettel bővül a Fekete Tőr Testvériség, amely „annyira népszerű, hogy talán nincs is olyan olvasó manapság, aki ne hallott volna róla”. A Fekete Tőr Testvériség számára már semmi sem olyan, mint korábban. Miután elkerülték a háborút az árnyékokkal, megváltoztak a szövetségi viszonyok, új határvonalak húzódtak. Az Alantasok Társaságának tagjai erősebbek, mint valaha, az emberi gyengeséget kihasználva próbálnak több pénzhez, több fegyverhez és több hatalomhoz jutni. De miközben a Fekete Tőr Testvériség nagyszabású támadásra készül ellenük, az egyik testvér önmagával is kemény harcot kénytelen vívni. Rhage-et, a legnagyobb étvágyú, ugyanakkor a legnagyobb szívű harcost mindenki tökéletesnek gondolja… vagy legalábbis tökéletesen szórakoztatónak. Ott van neki imádott fele, Mary, a királya és a testvérei élete pedig remekül alakul. Rhage azonban nem érti - és nem tudja kontrollálni - az időnként rátörő pánikot és bizonytalanságot. Ez pedig megrémíti, valamint el is távolítja a párjától. Amikor egy csatában halálos sebet szerez, újra kell értékelnie, mi a fontos az életében. A válasz pedig alapjaiban rengeti meg a világát… és Maryét is. Maryt azonban szintén valami fontos dolog foglalkoztatja, olyasmi, ami vagy még közelebb hozza őket egymáshoz, vagy olyan messzire sodorja, ahonnan már nem tudnak visszatalálni a másikhoz. J. R. Ward neve fogalom a vámpírtörténetek rajongóinak körében. Akit egyszer rabul ejtett káprázatos, rémséges, baljós és szenvedélyes világa, az odaadó híve és olvasója marad.
    Zum Buch
  • Költözz az ágyamba! - cover

    Költözz az ágyamba!

    Helena Hunting

    • 0
    • 0
    • 0
    Rubynak se munkája, se lakása, se magánélete nincs, ám úgy tűnik, mindez egy csapásra megváltozhat, amikor beköltözik Bane luxuslakásába, hogy gondozza az egzotikus állatait. Ruby Scott hónapok óta késik a lakbérrel, és képtelen normális munkát találni. De ekkor jön egy meghallgatás, ami mindent megváltoztathat! A nagy áttörés helyett azonban megbetegszik, és a lehető legmegalázóbb módon járatja le magát. És mindez egy rejtélyes, jóképű srác miatt történik, aki az előző este megcsókolta. Szerencsére a barátnője egy tökéletesnek tűnő megoldással áll elő: egy hihetetlen munkalehetőséggel. Rubynak be kell költöznie a hotelmágnás, Bancroft Mills luxuslakásába, amíg ő elutazik, és gondoznia kell egzotikus háziállatait. De amikor a frissen hajléktalanná vált Ruby először találkozik jövendő munkaadójával, kiderül, hogy Bane ugyanaz a srác, aki miatt beteg lett. Amikor Bane rájön, hogy mekkora bajt okozott Rubynak, felajánlja neki, hogy költözzön hozzá, és gondozza az állatait, egészen addig, amíg rendbe nem jön az élete.A Költözz az ágyamba! viccesen zavarba ejtő és szexuálisan túlfűtött jelenetei biztosan magukkal ragadják majd az olvasót, akit a nevetés és a vágyódás hullámai nem hagynak majd aludni.
    Zum Buch