Unisciti a noi in un viaggio nel mondo dei libri!
Aggiungi questo libro allo scaffale
Grey
Scrivi un nuovo commento Default profile 50px
Grey
Iscriviti per leggere l'intero libro o leggi le prime pagine gratuitamente!
All characters reduced
От Красного террора к мафиозному государству - (1917-2036) - cover

От Красного террора к мафиозному государству - (1917-2036)

Вайнер Дженніфер Агнес, Володимир Попов

Casa editrice: Nash Format

  • 0
  • 0
  • 0

Sinossi

Ця книжка розповідає про історію захоплення влади в Росії державною безпекою як інститутом і простежує всі етапи цього захоплення — від грудня 1917 року, коли було утворено ВЧК під керівництвом Фелікса Дзержинського, до сучасності, коли через каскад неконституційних маневрів влада в Росії опинилася в руках ФСБ, а крісло президента здобув колишній директор ФСБ Володимир Путін.
 
Читач виявиться свідком смертельної і кривавої боротьби між держбезпекою та компартією, яка завершилася перемогою КГБ над КПРС у 1991 році й над усією країною — у 2000-му, коли президентом, навічно, став Путін.
Disponibile da: 12/04/2022.
Lunghezza di stampa: 672 pagine.

Altri libri che potrebbero interessarti

  • Система Щастя - cover

    Система Щастя

    Аркадий Стругацки

    • 0
    • 0
    • 0
    Олександр Суворов- український підприємець, засновник унікального заводу PET Technologies (експорт обладнання для виробництва PET-тари до 50+ країн світу). Збудував власний бізнес з "нуля" без залучення інвестицій і через 20 років керування успішно вийшов із операційного управління бізнесом, повністю присвятивши себе вивченню теми щастя. "Щастя можна і треба тренувати. Що тренується, те розвивається. Будь-які тренування проходять за певною системою. Свою систему я назвав просто – Система Щастя", – Олександр Суворов, автор книги "Система Щастя", трансформуючих програм з тренування власного щастя та український ТОП-підприємець.
    Mostra libro
  • Державець Про військове мистецтво - Книжки українською - cover

    Державець Про військове...

    Алексей Макушинский

    • 0
    • 0
    • 0
    Нікколо Макіавеллі — відомий італійський філософ і політик епохи Відродження, обіймав у Флоренції посаду державного секретаря та відповідав за дипломатичні зв'язки республіки.
    Його трактат «Про військове мистецтво» — єдиний політичний твір Макіавеллі, опублікований за життя. Ця праця — одна з кращих книг про військову справу, нарівні з «Записками про галльську війну» Гая Юлія Цезаря і «Мистецтвом війни» Сунь Цзи.
    Та найбільшої, особливої слави зажив Макіавеллі своїм знаменитим твором «Державець» (1513), в якому він зробив спробу сформулювати загальні закони політичного життя, викласти суть «ремесла політика», а також визначити роль і місце державця в Європі та Італії ХVІ століття.
    Переклад українською Ярослава Мишанича.
    Mostra libro
  • В чому наше благо? - Книжки українською - cover

    В чому наше благо? - Книжки...

    Чо Еврипид

    • 0
    • 0
    • 0
    «В чому наше благо? Вибрані думки римського філософа» — збірка творів, що належать перу давньогрецького філософа Епіктета.
    До неї увійшли «Афоризми» і трактат «В чому наше благо?»
    Це роздуми відомого, зрештою, провідного, проповідника стоїцизму від класичної грецької школи про сенс життя і природу, про моральність, щастя і свободу особистості. Власне, роздуми Епіктета — це підвалини філософського напрямку самовдосконалення і саморозвитку. Епіктет вважав, що людина повинна розділити усі речі і обставини на залежні від неї і незалежні. У першому випадку мужньо виконувати свій обов'язок, решту — ігнорувати.
    Його високо цінував і посилався на нього інший відомий філософ, імператор Марк Аврелій Антонін — у своїх культових нині «Розмислах».
    Епіктет — прізвисько раба, що перекладається з грецької мови як Придбаний. Справжнє ім'я філософа невідоме. Епіктет був рабом одного з фаворитів римського імператора Нерона. Пізніше відпущений на волю.
    Після себе письмових робіт не залишив, його філософські промови збереглися завдяки записам його учня Флавія Арріана.
    Переклад українською Олени Голоти.
    Mostra libro
  • Крокви над табором - Книжки українською українська література - cover

    Крокви над табором - Книжки...

    Дмитрий Быков

    • 0
    • 0
    • 0
    "Крокви над табором" - це оповідання відомого українського письменника Івана Багряного. Це дуже патріотичний твір, що розповідає про події часів української революції 1917-1921 років.
    Оповідання описує події української революції та боротьбу українців за незалежність своєї країни. Головний герой оповідання - це учасник боротьби за волю України, який згадує події минулого та свою участь у боротьбі.
    Заголовок "Крокви над табором" відображає драматичність та напруженість часів, коли українці боролися за свої права та свободу. Це один з творів, що підкреслює важливість пам'яті та відданості ідеям, за які боролися наші предки.
    Mostra libro
  • Розмисли Наодинці з собою - Книжки українською - cover

    Розмисли Наодинці з собою -...

    Майк Йогансен

    • 0
    • 0
    • 0
    "Розмисли. Наодинці з собою" - це особисті записи римського імператора Марка Аврелія Антоніна, зроблені ним в 70-і рр. нової ери.
    Імператор вів щоденник, де розмірковував щодо понять громадянськості, обов'язку, честі, совісті, вірності і справедливості.
    На сторінках цього надзвичайного документа ми спостерігаємо напружену роботу особистості з опанування філософії стоїків та з практичного розвитку стоїчної традиції.
    Таким чином, щоденник Марка Аврелія - один з перших в історії людства приклад літератури про самовдосконалення. Тому "Розмисли. Наодинці з собою" Марка Аврелія стали однїєю з найбільш популярних пам'яток світової літератури.
    Творчість античного філософа і керівника імперії приваблює сучасних читачів мудрими міркуваннями, образністю і часом напрочуд актуальними практичними рекомендаціями.
    Mostra libro
  • Повість минулих літ - Книжки українською давня українська література - cover

    Повість минулих літ - Книжки...

    Олег Ладыженский

    • 0
    • 0
    • 0
    До нашого часу праця літописця дійшла з переробками та доопрацюванням пізніших переписників і редакторів. Вони вилучили ім'я Нестора із заголовка літопису. Однак зберігся список, у якому було позначено: «Повість минулих літ Нестора, чорноризця Феодосіївського монастиря Печерського, звідки пішла Руська земля...». 
    Головні теми літопису – боротьба добра із злом, осуд міжусобиці, братолюбність князів й усіх людей. Визнається у творі й величезна сила слова, книги. «Велика користь від книжного вчення: книги наставляють і навчають нас, ...мудрість знаходимо у книжних словах. Це ріки, що наповнюють всесвіт, це джерела мудрості, адже в книгах – незмірна глибина, ними ми в печалі втішаємося, вони – повіддя для стриманості», – ці слова можна прочитати на одній зі сторінок літопису.
    Mostra libro