Junte-se a nós em uma viagem ao mundo dos livros!
Adicionar este livro à prateleira
Grey
Deixe um novo comentário Default profile 50px
Grey
Assine para ler o livro completo ou leia as primeiras páginas de graça!
All characters reduced
Hvordan Øke Boksalget EKSPONENSIELT! - Strategier For Høyere Boksalg Og Større Rekkevidde - cover
LER

Hvordan Øke Boksalget EKSPONENSIELT! - Strategier For Høyere Boksalg Og Større Rekkevidde

Owen Jones

Tradutor Male Eva

Editora: Tektime

  • 0
  • 0
  • 0

Sinopse

Jeg er en indieforfatter, og jeg har skrevet femtifem romaner og 155 selvhjelpsbøker i løpet av de tolv siste årene. De er blitt oversatt og gjenfortalt, og er solgt i et antall av 1300 på minst 44 språk.  Jeg er også omtrent helt på egen hånd ansvarlig for salg av den engelske utgaven, så jeg vet hvor tøft det er.Denne boken er inndelt i to atskilte seksjoner der den ene henvender seg til forfattere, siden de har midler til rådighet for å øke salget som en bokhandler ikke har, som f.eks. et tiltrekkende bokomslag. Uansett bør også salgsleddet være oppmerksom på de trinnene en god forfatter bør ta,  for bedre å kunne vurdere bokens sjanse til å selge i stort antall.Med andre ord vil både forfattere og bokhandlere kunne dra nytte av begge seksjonene.I dagens raskt ekspanderende publiseringslandskap står både forfattere og bokhandlere overfor unike utfordringer med det å selge bøker. For forfattere slutter ikke reisen med å skrive en overbevisende historie eller lage en innsiktsfull selvhjelpsmanual. Faktisk er det bare begynnelsen. Den virkelige utfordringen ligger i å sikre at boken din når ut til hendene (eller skjermene) hos folk som vil sette pris på den og ha nytte av den. Om du utgir boken på eget forlag eller på tradisjonell måte, så er det å forstå nyansene i markedsføring av bøker livsviktig for å lykkes.På den andre siden vil bokhandlere – om de bruker nettet, fysiske butikker eller andre arenaer – spille en like viktig rolle i bokens økosystem. Med et uendelig antall titler som flommer ut på markedet hvert år, kreves det mer enn gode bokhyller eller det å liste opp produktene på en web-side. Det kreves innovative strategier, god innsikt i markedet og en dyp forståelse av markedets atferd. PUBLISHER: TEKTIME
Disponível desde: 16/04/2025.

Outros livros que poderiam interessá-lo

  • Miss Susie med de magiske solbrillene får besøk av Fetter Felix - cover

    Miss Susie med de magiske...

    Anne-Lene Bleken

    • 0
    • 0
    • 0
    Dette er den sjette historien i serien om Miss Susie med de magiske solbrillene. Hun elsker sine solbriller og er ikke et sekund i tvil om at hun er den yndigste katten i hele universet. Det er bare det at dem hun møter på sin vei, synes noe helt annet. De tror hun er spenna gæren. I denne historien forteller hun om en helt forferdelig dag i sitt liv, da hun fikk besøk av Fetter Felix. Han er intet mindre enn en fryktelig irriterende bølle, og til slutt gir Miss Susie ham en lærepenge som han nok aldri glemmer.
    Ver livro
  • Miss Susie med de magiske solbrillene møter Monsteret Max - cover

    Miss Susie med de magiske...

    Anne-Lene Bleken

    • 0
    • 0
    • 0
    Dette er den andre historien i serien om Miss Susie med de magiske solbrillene. Hun elsker sine solbriller og er ikke et sekund i tvil om at hun er den yndigste katten i hele universet. Det er bare det at dem hun møter på sin vei, synes noe helt annet. De tror hun er spenna gæren. I denne historien forteller hun om en helt forferdelig dag i sitt liv, da et monster ved navn Max stjal hennes magiske solbriller og hun selv nesten holdt på å drukne i sikkel.
    Ver livro
  • Miss Susie med de magiske solbrillene blir forelsket i Prins Pomeroy - cover

    Miss Susie med de magiske...

    Anne-Lene Bleken

    • 0
    • 0
    • 0
    Dette er den fjerde historien i serien om Miss Susie med de magiske solbrillene. Hun elsker sine solbriller og er ikke et sekund i tvil om at hun er den yndigste katten i hele universet. Det er bare det at dem hun møter på sin vei, synes noe helt annet. De tror hun er spenna gæren. I denne historien forteller hun om den gangen hun ble forelsket i Prins Pomeroy. Det var en fryktelig feiltagelse, og hun forstår fortsatt ikke hvordan en så sjarmerende hannkatt kunne forvandle seg til en uforskammet, grådig slukhals, uten at hun hadde gjort noe som helst.
    Ver livro
  • Miss Susie med de magiske solbrillene - cover

    Miss Susie med de magiske...

    Anne-Lene Bleken

    • 0
    • 0
    • 0
    Dette er den første historien i serien om Miss Susie med de magiske solbrillene. Miss Susie er den mest bedårende katten i hele universet. Det synes hun i hvert fall selv, selv om dem hun møter, ikke alltid er helt enige. Faktisk synes de fleste at hun er spenna gæren. I denne historien forteller hun om den verste dagen i sitt liv, da de magiske solbrillene hennes forsvant. Når hun har sine store, blå solbriller på, blir verden til et vakkert, morsomt og magisk sted. Det motsatte skjer når hun ikke har dem på, og alt går forferdelig galt da Miss Susie våkner fra skjønnhetssøvnen sin og solbrillene er sporløst forsvunnet.
    Ver livro
  • Erfareren - Gud vitenskapen og deg - forenet Idealistisk emergens: En idealistisk teori om verden og en fortelling om å våkne til innsikt - cover

    Erfareren - Gud vitenskapen og...

    Tom W. Ottmar

    • 0
    • 0
    • 0
    Forfatteren mener bestemt at idealismen er den filosofiske retningen som gir den korrekte filosofiske og vitenskapelige forståelsen av verden. Ingenting materielt eksisterer, alt er forestillinger i én enkelt, universell bevissthet. 
    Er det mulig? Er det sannsynlig? 
    Denne boken viser at det faktisk er den mest sannsynlige forklaringen av alle. I en mental verden er det enkelt å knytte naturvitenskap sammen med humanistiske felt som psykologi, språk, musikk, sosiologi, etikk, religion – og alle andre. 
    De styres av felles lover. Dikt og vær kan forklares ut ifra det samme. Økonomi og trær følger de samme lovene i sin utvikling. 
    Hva er da et menneske? Hva er liv og død? Hva er tid? Du får konkrete svar. 
    Forfatteren forteller at han har “visst” ting hele livet, men at det tok mange år før kunnskapen brøt fullt igjennom. Den første delen av boken handler om denne oppvåkningen. Du får vite konkret hvordan det skjedde og hva som kreves for at det skal skje. 
    I den andre delen av boken presenteres en komplett teori om verden. Den er idealistisk (Platon, Descartes), altså basert på at tanke og bevissthet er det fundamentale, mens alt det materielle vi ser rundt oss er mentale forestillinger som også blir opplevd som qualia; noe kjennbart. 
    Dette er en bok som det ikke finnes maken til, og den setter ikke bare tankene i sving, men presenterer det som godt kan være en korrekt beskrivelse av universet vi lever i. 
    Samtidig går den dypt inn i det å være menneske; hva det er i essens, og også hvorfor vi opplever livssmerte, frykt, lengsel osv. – og hvordan vi kan leve mer i pakt med vårt autentiske selv, som er noe ganske annet enn det folk flest tror.
    Ver livro
  • Miss Susie med de magiske solbrillene på selvutviklingskurs - cover

    Miss Susie med de magiske...

    Anne-Lene Bleken

    • 0
    • 0
    • 0
    Dette er den femte historien i serien om Miss Susie med de magiske solbrillene. Hun elsker sine solbriller og er ikke et sekund i tvil om at hun er den yndigste katten i hele universet. Det er bare det at dem hun møter på sin vei, synes noe helt annet. De tror hun er spenna gæren. I denne historien forteller hun om den gangen hun var på selvutviklingskurs og møtte en skrekkelig healerkatt, som blandet seg i ting som hun på ingen måte hadde noe med å gjøre. Det var en forferdelig opplevelse for stakkars Miss Susie, som ikke skjønner hvorfor den slags alltid skjer for henne.
    Ver livro