Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
100 patiesi stasti par neparastiem naves gadijumiem - cover

100 patiesi stasti par neparastiem naves gadijumiem

John Mac, Sandrine Brugot, Marion Ambrosino, Luc Tailleur

Publisher: Studio Minuit

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Vai jūs varat nomirt, ieadīts ar salmiņu, nogalināts ar gliemezi, sadragāts ar govi, kas nokritusi no debesīm, saindēts ar burkānu vai aizrīcies ar smiekliem? NĒ? Jā, tas ir iespējams... Diemžēl. Jūs atklāsiet 100 absurdākos un traģiskākos, reizēm smieklīgākos nāves veidus, kas liks jums vienlaikus justies auksti un smaidīt. Katrs no tiem ir atgādinājums par eksistences nepanesamo trauslumu un nepieciešamību izvairīties no riskantas uzvedības.
Available since: 07/19/2022.
Print length: 102 pages.

Other books that might interest you

 • PSIKOLOĢIJA DEPRESIJA UN HUMORISKA DISTRIBILITĀTE: izpratne par pamatmehānismiem - cover

  PSIKOLOĢIJA DEPRESIJA UN...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Kas ir depresija un kādi ir tās psiholoģiskās darbības mehānismi? Kādi ir garastāvokļa traucējumu simptomi? Kā tie ietekmē cilvēku dzīvi?
  
  Šajā rokasgrāmatā jūs atradīsiet vienkāršus, skaidrus un visaptverošus psiholoģijas pamatu skaidrojumus, kas palīdzēs jums saprast, kā darbojas depresija, citi garastāvokļa traucējumi un ar tiem saistītās patoloģijas. Grāmata ved lasītāju aiz rokas un pavada viņu pa pakāpeniskiem atklājumu soļiem, kuros izcelti galvenie šīs tēmas aspekti. 
  
  Lasīšanas gaitā jūs uzzināsiet:
  
  - kas ir garastāvoklis;
  - kādi ir galvenie garastāvokļa traucējumi;
  - kas ir depresija, distīmija un bipolārie traucējumi un kā tie darbojas;
  - galvenajām intervences metodēm, lai cīnītos ar diskomfortu.
  
  Psiholoģija visiem! Izprast psiholoģijas zinātniskos pamatus vēl nekad nav bijis tik vienkārši, pateicoties virknei praktisku un tūlītēju uzziņu rokasgrāmatu, kas lasītājam var sniegt tieši to informāciju, kuru viņš meklē.
  Show book
 • Vai mans priekšnieks ir bērns? - Transakciju analīze kā instruments ar darbu saistītu konfliktu izpētei un risināšanai - cover

  Vai mans priekšnieks ir bērns? -...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Kāpēc cilvēki darbā uzvedas noteiktā veidā? Kāda ir viņu motivācija? Vai pastāv metodoloģiska pieeja, ko var izmantot, lai noteiktu dažādu indivīdu attieksmi un rīcību korporatīvajās organizācijās, lai tos pārvaldītu tā, lai veicinātu abpusēji izdevīgas un sinerģiskas situācijas? Transakciju analīzes teorētiskais modelis tika izveidots, lai atbildētu uz šādiem jautājumiem, t. i., lai piedāvātu operatīvu pielietojumu dažiem galvenajiem atklājumiem, kas pieder dinamiskajai psiholoģijai, un ar to saistītajiem mūsu psihes funkcionēšanas mehānismiem. Šajā operatīvajā rokasgrāmatā ir izskaidrots, kā labāk izprast, kādas motivācijas virza cilvēkus pieņemt lēmumus darbā, kādas ir relatīvās eksistenciālās pozīcijas un kā veidojas konstruktīvas vai destruktīvas spēles, kas neizbēgami notiek uzņēmumos. Galīgais mērķis ir sniegt ne tikai praktiskus rīkus problemātisku un neērtu situāciju risināšanai, bet arī reālu līdzekli savas karjeras un plašākā nozīmē - cilvēkresursu vadības pilnveidošanai.
   
  Show book
 • Lēmumu pieņemšana 4 kārtās - Stratēģijas un darbības soļi efektīvai lēmumu pieņemšanai un izvēlei nenoteiktos apstākļos - cover

  Lēmumu pieņemšana 4 kārtās -...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Kāpēc ir tik svarīgi saprast, kas mūs mudina rīkoties ikdienā? Kā mēs pieņemam lēmumus? Pēc kādām domu struktūrām mēs vadāmies, lai noteiktu savu izvēli?
  
  Šajā rokasgrāmatā jūs atradīsiet vienkāršu, skaidru un visaptverošu skaidrojumu par to, ko nozīmē pieņemt lēmumu un kā uzlabot izvēles procesu nenoteiktības apstākļos. Katru dienu cilvēkiem nākas veikt aplēses, novērtējumus un pieņemt lēmumus par tūkstošiem iespēju. Zinātne ir pierādījusi, ka lēmumu pieņēmēji eksperti lēmumus pieņem citādi nekā parastie cilvēki.
  
  Šī rokasgrāmata ved lasītāju aiz rokas un iepazīstina ar četriem pakāpeniskiem fragmentiem, kuros izcelti galvenie jautājumi:
  
  - ko nozīmē pieņemt lēmumu un kādas ir galvenās zinātniskās teorijas par lēmumu pieņemšanu;
  - kā lēmumu pieņemšanā darbojas kognitīvās kļūdas un bēas;
  - kāda loma izvēles procesos ir emocijām;
  - kādas ir robežas un cik tālu var iet šajā jomā.
  
  Iemācīties izdarīt funkcionālu un efektīvu izvēli ir prasme, ko var apgūt ikviens, bet tikai tad, ja viņam ir pareizās zināšanas un viņš tās pielieto praksē. Šī rokasgrāmata ir papildināta ar daudziem aicinājumiem uz pašanalīzi un praktiskiem vingrinājumiem, lai piedāvātu lasītājam patiesu personīgās attīstības ceļu.
  Show book
 • Ievads emociju psiholoģijā - No Darvina līdz neirozinātnei - kas ir emocijas un kā tās darbojas - cover

  Ievads emociju psiholoģijā - No...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Atklāt emociju nozīmi un darbību vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Šajā sējumā mēs apskatām galvenās domas par cilvēka emociju psiholoģiju. No agrīno zinātnieku teorijām (piemēram, Džeimsa un Kanona teorijām) līdz jaunākajiem psihobioloģijas atklājumiem. Sējuma otrā daļa ir veltīta jautājumiem par pamatemocijām, emocionālo inteliģenci un emocionālo attīstību. Rokasgrāmatas pamatā ir vienkāršs, ātrs un būtisks diskursīvs stils. Grāmatas beigās ir neliels pašnovērtējuma tests, kas ļauj lasītājam pārskatīt un nostiprināt galvenos jēdzienus. Aizmirstiet tūkstošiem lappušu garās vai nesamērīgi dārgās psiholoģijas rokasgrāmatas un sāciet pētīt, kā darbojas jūsu prāts, izmantojot rokasgrāmatu sēriju par nepārspējamām cenām.
   
  Show book
 • Personība - Ievads zinātnē par personību: kas tā ir un kā ar zinātniskās psiholoģijas palīdzību atklāt kā tā ietekmē mūsu dzīvi - cover

  Personība - Ievads zinātnē par...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Kas ir personība un kāda ir tās struktūra? Kāpēc daži cilvēki līdzīgās situācijās rīkojas atšķirīgi?
  
  Uzzināt, kas ir personība un kā tā darbojas, vēl nekad nav bijis vieglāk. Šajā rokasgrāmatā mēs apskatām galvenās domas par personības zinātni. No fizioloģiskām un bioloģiskām teorijām līdz uzvedības teorijām, no psihodinamikas līdz jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem. Grāmatā atradīsiet arī vairākus testus un praktiskus padomus, ar kuru palīdzību varēsiet izmēģināt spēkus, lai labāk izprastu sevi un apkārtējos cilvēkus. Grāmatas noslēgumā ir kopsavilkums un pašpārbaudes tests, kas ļauj lasītājam pārskatīt un nostiprināt galvenos jēdzienus. Aizmirstiet par tūkstošiem lappušu vai pārmērīgi dārgām psiholoģijas mācību grāmatām un sāciet pētīt, kā darbojas jūsu prāts, izmantojot virkni ceļvežu par nepārspējamām cenām.
   
  Show book
 • GARĪGĀS VESELĪBAS UN PSIHOLOĢISKIE TRAUCĒJUMI: Kas tie ir un kā tie darbojas - cover

  GARĪGĀS VESELĪBAS UN...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Kas atšķir garīgo veselību no psihopatoloģijas? Kā tiek definēti psihiskie traucējumi un kādas ir to pazīmes?
  
  Šajā rokasgrāmatā jūs atradīsiet vienkāršā, skaidrā un izsmeļošā veidā izskaidrotus psiholoģijas pamatjēdzienus, lai izprastu psihiskās veselības un patoloģijas darbību. Grāmata ved lasītāju aiz rokas un pavada viņu pa pakāpeniskiem atklāšanas soļiem, kuros izcelti galvenie temata punkti. Lasīšanas gaitā jūs uzzināsiet:
  
  - kā definēt garīgo veselību un psihopatoloģiju;
  - kā izprast stigmatizācijas risku;
  - kādi ir garīgo traucējumu ģenētiskie un bioloģiskie skaidrojumi;
  - kas raksturo psiholoģisko diagnozi.
  
  Psiholoģija visiem! Izprast psiholoģijas zinātniskos pamatus vēl nekad nav bijis tik vienkārši, pateicoties virknei praktisku rokasgrāmatu un tūlītējām konsultācijām, kas lasītājam var sniegt tieši nepieciešamo informāciju.
   
  Show book