Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
100 patiesi stasti par neparastiem naves gadijumiem - cover

100 patiesi stasti par neparastiem naves gadijumiem

John Mac, Sandrine Brugot, Marion Ambrosino, Luc Tailleur

Publisher: Studio Minuit

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Vai jūs varat nomirt, ieadīts ar salmiņu, nogalināts ar gliemezi, sadragāts ar govi, kas nokritusi no debesīm, saindēts ar burkānu vai aizrīcies ar smiekliem? NĒ? Jā, tas ir iespējams... Diemžēl. Jūs atklāsiet 100 absurdākos un traģiskākos, reizēm smieklīgākos nāves veidus, kas liks jums vienlaikus justies auksti un smaidīt. Katrs no tiem ir atgādinājums par eksistences nepanesamo trauslumu un nepieciešamību izvairīties no riskantas uzvedības.
Available since: 07/19/2022.
Print length: 102 pages.

Other books that might interest you

 • Laiks iet: Manas Klejojošās Dvēseles Pasakas - cover

  Laiks iet: Manas Klejojošās...

  Raimonds Gudrups

  • 0
  • 0
  • 0
  Laiks iet un atrast sevi.
  Laiks iet un ved tevi līdzi, lai tu beidzot atrastu ceļu pie sevis tāda, kāds esi piedzimis… kāds reiz vēlējies kļūt!
  
  Tā nav sakritība vai pārsteigums, ka vārdi “stāsts” un “ceļojums” brīžiem liekas savstarpēji aizvietojami un teju sinonīmi. Cilvēka dzīvesstāsts ir kā atskaite par viņa ceļojumu dzīves līkločos. Prieki un bēdas, piedzīvojumi un iespaidi atdzīvina jebkuru stāstu, radot to tik īsti dzīvu, it kā pats lasītājs to izdzīvotu.
  
  Šajā sociāli tik hiperaktīvajā laikā mēs bieži jūtamies pazaudējuši saikni ar sevi un to patieso būtību, kāpēc esam šeit. Mēs akli sekojam pa kāda cita iemītu taku un, laikam ritot, sajūtam arvien pieaugošu tukšumu krūtīs. Un mūsu stāsti, šķiet, ir kāda cita stāsti, it kā mēs izdzīvotu kāda cita dzīvi. Mēs pieķeram sevi, meklējot dzīves jēgu, iemeslu būt sev pašam. Drīz vien kā neatklātu dārgumu vai noslēpumu to izmisīgi sākam meklēt ārpus sevis.
  
  Ikviens no mums kādā brīdī uzdod jautājumus – vai šis ir viss? Viss, kas es esmu? Mēs to uzdodam mātei, tēvam, saviem dieviem. Bet – ja nu atbilde slēpjas mūsos pašos, gaidot īsto brīdi atklāties? Ja nu vienīgā lieta, kas stāv starp tevi un tavu patiesā piepildījuma ceļu, ir tava izvēle?
  
  Šis arī ir šīs grāmatas mērķis – palīdzēt tev saprast un atcerēties izvēli, kuru reiz esi izdarījis. “Laiks iet: manas klejojošās dvēseles pasakas” – ir kas krietni vairāk par ceļojumu blogu vai kāda ceļotāja garīgo atmošanos līdzās svētajiem, rituālajiem akmeņiem dziļi džungļos. Šis ir stāsts par sevis atklāšanu, atmošanos un savienošanos ar pašām smalkākajām enerģijām, kuras vada un veido mūs visus. Šī ir alegorija, kas palīdz tev atcerēties to, kas tu patiešām esi, un iemeslus, kāpēc esi izvēlējies būt te un tagad.
  
  Autora Raimonda Gudrupa gājiens pa Santjago ceļu Spānijā ir lieliska metafora ceļojumam, kuram sekojot katrs varam atrast savu patieso dzīves ceļu.
  Ieskati viņa piedzīvojumos iedvesmos tevi doties savā garīgajā svētceļojumā. Tie palīdzēs tev atcerēties laiku, kad biji prieka pilns, mirdzošām acīm un ar neizsmeļamu dvēseles piepildījuma sajūtu krūtīs.
  
  Šī sajūta joprojām mīt dziļi tavās krūtīs.
  
  Tu vienkārši esi piemirsis, kā līdz tai nonākt.
  Un nav jāgaida, kad kāds tevi pagrūdīs no augstas klintsmalas. Tev vajag tikai ieplest spārnus un noķert vēju tajos.
  Tu esi piedzimis oriģināls, īpašs. Un visuma vēstures laikā nav bijis neviena tāda kā tu un nekad arī nebūs. Laiks iet un atjaunot saikni ar sevi tādu, kāds esi gribējis būt jau pirms ilga laika. Atbildes, kuras tu meklē, ir atrodamas tevī pašā.
  
  Nopērc un sāc lasīt “Laiks iet: manas klejojošās dvēseles pasakas” jau šodien!
  Esi gatavs ceļojumam?
  
  Ej uz lapas augšu un spied “Buy Now” pogu!
   
  Show book
 • Gaismas vēsture - cover

  Gaismas vēsture

  Jans Ņemecs

  • 0
  • 0
  • 0
  Gaismas vēsture ir biogrāfisks romāns par slaveno čehu fotogrāfu Františeku Drtikolu.
   
  Grāmatas autors Jans Ņemecs (Jan Němec, 1981) dzimis Brno, Čehijā. Strādā par redaktoru ikmēneša literatūras žurnālā Host. Masarika universitātē (Brno) mācījies reliģijas un sociālās zinātnes, savukārt Janačeka Mūzikas un tēlotājmākslas akadēmijā apguvis dramaturģiju. Ņemeca pirmā grāmata “Pirmā dzīve” (První život) iznāca 2007.gadā. Tai sekoja “Spēlē četras rokas” (Hra pro čtyři ruce, 2009). 
   
  2013. gadā iznākusī “Gaismas vēsture” (Dějiny světla) ir biogrāfisks romāns par slaveno čehu fotogrāfu Františeku Drtikolu.  Par šo romānu autors saņēmis vairākas balvas: Čehijas grāmata 2014, Magnesia Litera 2014 (prozas kategorija) un Josefa Škvorecka balvu, un Eiropas Savienības Literatūras balvu. Grāmata tulkota 13 valodās. Grāmatu latviešu valodā tulkojis Jānis Krastiņš, bet tās redaktore ir Aija Lāce.
   
  Fotogrāfs Ainārs Mazjānis par šo Jana Ņemeca romānu saka šādi: Tas, ko grāmatas varonis darīja fotomākslas jomā 20.gs. sākumā ir kas neaptverams un jebkurš esošais vai topošais fotogrāfs var daudz no viņa mācīties. Gaismas, ēnu un formu spēle padara viņa darbus ļoti atšķirīgus no tīras fotogrāfijas un pietuvina tos mākslai - savā ziņā tā ir kā gleznošana ar gaismu. Lai arī cik ironiski tas būtu, pa šiem gadiem strādājoša fotogrāfa dzīves modelis nav nemaz tik ļoti mainījies. Tāpēc topošajiem fotogrāfiem būtu ļoti vērtīgi ielūkoties cita fotogrāfa dzīvē, lai sparastu, kas tas ir un vai tas ir domāts tev. Ļoti interesants romāns ikvienam, kuru interesē foto un māksla.
   
  Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa”. Grāmatas izdošanu līdzfinansējusi Latvijas Republikas Kultūras ministrija un Čehijas Kultūras ministrija.
  Show book