Subscribe and enjoy more than 800,000 books
Add this book to bookshelf
Grey 902feb64d8b6d481ab8ddda06fbebbba4c95dfa9b7936a7beeb197266cd8b846
Write a new comment Default profile 50px
Grey 902feb64d8b6d481ab8ddda06fbebbba4c95dfa9b7936a7beeb197266cd8b846
Супер пара: Калькулятор стосунків чоловіка і жінки - cover

Супер пара: Калькулятор стосунків чоловіка і жінки

Y- Photography

Publisher: Y-Photography

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Ця книга навчить Вас вираховувати ваші шанси на успіх у протилежної статі. Моя система досягає дуже високої точності (близько 99 відсотків) і базується на величезній кількості статистичних даних, математичних формул і психологічних досліджень.

Other books that might interest you

 • Дивись уперед - Надійний шлях до омріяного життя - cover

  Дивись уперед - Надійний шлях до...

  Michael Hyatt, Daniel Harkavy

  • 0
  • 0
  • 0
  Багато людей не визначають пріоритетів, не формулюють мети життя і, як наслідок, просто пливуть за течією. Такі люди ризикують опинитися не там, де хотіли. Коли життєва ріка починає кидати тебе на порогах, де шукати рятівний круг, як не втратити весло, що допоможе повернутися на обраний шлях? Автори цієї книжки — відомий блогер Майкл Гаят і бізнес-тренер Деніел Гаркаві — вважають, що врятує ефективний життєвий план. 

Книжка «Дивись уперед» покрокова інструкція зі створення карти дій, яка стане вашим найважливішим проектом. Книжка стане в нагоді усім, хто хоче розвиватись і змінюватись, та вважає, що життя має приносити радість.
  Show book
 • Ліки від коханя та інші оповіді психотерапевта (Lіki vіd kohanja ta іnshі opovіdі psihoterapevta) - cover

  Ліки від коханя та інші оповіді...

  Ірвін (Іrvіn) Ялом (Jalom)

  • 0
  • 0
  • 0
  • Світовий бестселер із психології • Автор – уславлений психотерапевт, якого ставлять поряд із Зігмундом Фрейдом • Майже 30 років ця книжка незмінно залишається лідером продажів у світі. Зручне крісло у напівзатемненому кабінеті, уважний психотерапевт, який вислухає всі ваші спогади і вирішить усі проблеми… Вас ніколи не цікавило, як це працює насправді? Один з найталановитіших у світі психотерапевтів розповість історії кількох своїх пацієнтів різного віку і статі — одруженої літньої жінки, яка закохалася в молодого лікаря, самотньої дівчини, котра разом із зайвими кілограмами скине маску базіки й веселухи, щоб нарешті стати щасливою, поважного бухгалтера, що на додачу до нападів мігрені залишить у минулому цілий віз родинних негараздів і чоловічих проблем… Відмовившись від формалізованих діагнозів, доктор Ялом шукає особливий підхід до кожного зі своїх підопічних, щораз винаходить новий метод терапії, долаючи психологічні бар’єри, що зводилися роками, шукаючи ту потужну емоцію, яка переможе депресію, невпевненість чи руйнівну злість і змінить життя на краще. Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю і дотепністю розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики. (• Svіtovij bestseler іz psihologії • Avtor – uslavlenij psihoterapevt, jakogo stavljat' porjad іz Zіgmundom Frejdom • Majzhe 30 rokіv cja knizhka nezmіnno zalishaєt'sja lіderom prodazhіv u svіtі. Zruchne krіslo u napіvzatemnenomu kabіnetі, uvazhnij psihoterapevt, jakij visluhaє vsі vashі spogadi і virіshit' usі problemi… Vas nіkoli ne cіkavilo, jak ce pracjuє naspravdі? Odin z najtalanovitіshih u svіtі psihoterapevtіv rozpovіst' іstorії kіl'koh svoїh pacієntіv rіznogo vіku і statі — odruzhenoї lіtn'oї zhіnki, jaka zakohalasja v molodogo lіkarja, samotn'oї dіvchini, kotra razom іz zajvimi kіlogramami skine masku bazіki j veseluhi, shhob nareshtі stati shhaslivoju, povazhnogo buhgaltera, shho na dodachu do napadіv mіgrenі zalishit' u minulomu cіlij vіz rodinnih negarazdіv і cholovіchih problem… Vіdmovivshis' vіd formalіzovanih dіagnozіv, doktor Jalom shukaє osoblivij pіdhіd do kozhnogo zі svoїh pіdopіchnih, shhoraz vinahodit' novij metod terapії, dolajuchi psihologіchnі bar’єri, shho zvodilisja rokami, shukajuchi tu potuzhnu emocіju, jaka peremozhe depresіju, nevpevnenіst' chi rujnіvnu zlіst' і zmіnit' zhittja na krashhe. Іrvіn Jalom — zhiva legenda psihoanalіzu, zasnovnik shkoli ekzistencіal'noї psihologії, doktor medichnih nauk і profesor Stenfords'kogo unіversitetu, za chiїmi pіdruchnikami navchajut'sja tisjachі majbutnіh lіkarіv u vs'omu svіtі. Doktor Jalom stvoriv novij zhanr navchal'noї opovіdі, u jakіj zі shhirіstju і dotepnіstju rozpovіdaє pro vipadki zі svoєї psihіatrichnoї praktiki.)
  Show book
 • Чудовий ранок - Як не проспати життя - cover

  Чудовий ранок - Як не проспати...

  Hal Elrod

  • 0
  • 0
  • 0
  Ми звикли ділити людей на дві категорії — «жайворонків» та «сов». Але Гел Елрод переконаний в іншому. За допомогою методу «Чудовий ранок» кожен зможе не лише прокидатися вдосвіта без надмірних зусиль, а й встигати значно більше, ніж міг до того. Метод уже допоміг десяткам тисяч людей у всьому світі.
  Show book
 • Живи на всі сто - Як зробити свій день продуктивним - cover

  Живи на всі сто - Як зробити...

  Керолін Вебб

  • 0
  • 0
  • 0
  Чи часто ваші дні складаються вдало? Ви встигаєте все, що запланували, колеги й шеф вами задоволені, удома панує гармонія, а головне — ви енергійні навіть наприкінці дня? Якщо такі дні для вас рідкість, то варто звернути увагу на поведінкову психологію. Керолін Вебб послідовно доводить, що поведінкова психологія може стати в пригоді, коли потрібно розібратися в собі та в людях й оптимізувати зусилля для досягнення щоденних цілей. Авторка дає максимально корисні поради: як покроково планувати день і втілювати задумане; як ухвалювати тактичні і стратегічні рішення; коли і як треба відпочивати та звідки черпати енергію.
  Show book
 • Таємний щоденник Хендріка Груна віком 83 1 4 роки Зроби щось із життям! (Taєmnij shhodennik Hendrіka Gruna vіkom 83 1 4 roki Zrobi shhos' іz zhittjam!) - cover

  Таємний щоденник Хендріка Груна...

  Хендрік (Hendrіk) Грун (Grun)

  • 0
  • 0
  • 0
  Книга-сповідь! Прощальний уклін життю! Всупереч усім смертям!
   
  Хендрік Грун став героєм у Нідерландах і нестримно підкорює весь світ: його щоденник перекладено 20 мовами, готується екранізація, а кількість шанувальників стрімко зростає.
   
  Він — новий герой. Він — старигань, який почав по-справжньому жити тільки у вісімдесят три, але збагнув сенс життя і зробив із ним усе, що тільки можна було зробити! Його історія надихає, його пригоди вражають, його філософія наснажує.
   
  Ніколи не пізно зробити щось зі своїм життям!
   
  Коли тобі 83, а за плечима ні кола, ні двора і ти доживаєш віку в державному притулку, то здається, що твоєму життю (чи точніше — існуванню) настав край. Але Хендрік Грун, наш оповідач, вважає інакше. Одного дня він вирішив явити світові і себе, і свій напрочуд щасливий «притулковий» побут, задля цієї мети розпочавши вести щоденник.
   
  І цей неупереджений опис старечого життя таким, яким воно є — з усіма його вставними щелепами та підгузками, маразмами та болями, — цей сміх крізь сльози переконує нас, що ніколи нічого не втрачено, що все тільки починається. Зрештою, як на схилку літ почалося все і для Хендріка.
   
  Про автора:
   
  Хендрік Грун — це псевдонім, а видавництво каже, що історія — вигадка. Як Хендрік загадково пояснив: «Ніщо не брехня, але й не все вірно». У ЗМІ було багато припущень про те, ким міг бути Хендрік Грун. Чи є він дійсно вісімдесятирічним? Чи є він відомим голландським письменником? Відомим голландським коміком? Він залишається анонімним, і єдине, що розкрив його видавець, це те, що він в даний час пише ще один щоденник.
   
   (Kniga-spovіd'! Proshhal'nij uklіn zhittju! Vsuperech usіm smertjam!
   
  Hendrіk Grun stav geroєm u Nіderlandah і nestrimno pіdkorjuє ves' svіt: jogo shhodennik perekladeno 20 movami, gotuєt'sja ekranіzacіja, a kіl'kіst' shanuval'nikіv strіmko zrostaє.
   
  
   
  Vіn — novij geroj. Vіn — starigan', jakij pochav po-spravzhn'omu zhiti tіl'ki u vіsіmdesjat tri, ale zbagnuv sens zhittja і zrobiv іz nim use, shho tіl'ki mozhna bulo zrobiti! Jogo іstorіja nadihaє, jogo prigodi vrazhajut', jogo fіlosofіja nasnazhuє.
   
  Nіkoli ne pіzno zrobiti shhos' zі svoїm zhittjam!
   
  
   
  Koli tobі 83, a za plechima nі kola, nі dvora і ti dozhivaєsh vіku v derzhavnomu pritulku, to zdaєt'sja, shho tvoєmu zhittju (chi tochnіshe — іsnuvannju) nastav kraj. Ale Hendrіk Grun, nash opovіdach, vvazhaє іnakshe. Odnogo dnja vіn virіshiv javiti svіtovі і sebe, і svіj naprochud shhaslivij «pritulkovij» pobut, zadlja cієї meti rozpochavshi vesti shhodennik.
   
  
   
  І cej neuperedzhenij opis starechogo zhittja takim, jakim vono є — z usіma jogo vstavnimi shhelepami ta pіdguzkami, marazmami ta boljami, — cej smіh krіz' sl'ozi perekonuє nas, shho nіkoli nіchogo ne vtracheno, shho vse tіl'ki pochinaєt'sja. Zreshtoju, jak na shilku lіt pochalosja vse і dlja Hendrіka.
   
  Pro avtora:
   
  Hendrіk Grun — ce psevdonіm, a vidavnictvo kazhe, shho іstorіja — vigadka. Jak Hendrіk zagadkovo pojasniv: «Nіshho ne brehnja, ale j ne vse vіrno». U ZMІ bulo bagato pripushhen' pro te, kim mіg buti Hendrіk Grun. Chi є vіn dіjsno vіsіmdesjatirіchnim? Chi є vіn vіdomim gollands'kim pis'mennikom? Vіdomim gollands'kim komіkom? Vіn zalishaєt'sja anonіmnim, і єdine, shho rozkriv jogo vidavec', ce te, shho vіn v danij chas pishe shhe odin shhodennik.
   
  )
  Show book
 • Виховання надзвичайної дитини - Порадник для батьків надто активних емоційних вразливих чутливих і наполегливих дітей - cover

  Виховання надзвичайної дитини -...

  Mery Sheedy Kurcinka

  • 0
  • 0
  • 0
  Що робити, якщо ваша дитина надто активна, емоційна, вразлива, чутлива... словом, надзвичайна?

У цій книжці талановитий педагог і дбайлива мама Мері Шіді Курсінка ділиться з батьками унікальним досвідом, інформацією і стратегіями виховання, набутими за багато років роботи в дитячому центрі. Вона допоможе вам зрозуміти причини дивної поведінки дитини, знайти її сильні та слабкі сторони, гасити конфлікти й емоційні атаки, обрати школу, вирішити проблеми із засинанням і прокиданням тощо. Кредо авторки — «Розвиток, а не досконалість!» — вже стало базовим принципом виховання у мільйонах сімей по всьому світі.


  Show book