Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
Подвійні міражі (Podvіjnі mіrazhі) - cover

Подвійні міражі (Podvіjnі mіrazhі)

Shevchenko Natalka

Publisher: Glagoslav Distribution

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Відзнака «За кращий соціальний твір» літературного конкурсу «Коронація слова–2013»!
Коли тобі випадає можливість змінити своє життя — це везіння чи прокляття?
Семеро пасажирів одного автобусу занурені кожен у власні невеселі думки. Вони й гадки не мають, що опинились разом невипадково. Відтепер доля незнайомців — перетворитися на шахові фігури у якійсь незбагненній і моторошній грі. І вони мають зробити вибір, від якого залежатиме їхнє майбутнє... Vіdznaka «Za krashhij socіal'nij tvіr» lіteraturnogo konkursu «Koronacіja slova–2013»!

Koli tobі vipadaє mozhlivіst' zmіniti svoє zhittja — ce vezіnnja chi prokljattja?

Semero pasazhirіv odnogo avtobusu zanurenі kozhen u vlasnі neveselі dumki. Voni j gadki ne majut', shho opinilis' razom nevipadkovo. Vіdteper dolja neznajomcіv — peretvoritisja na shahovі fіguri u jakіjs' nezbagnennіj і motoroshnіj grі. І voni majut' zrobiti vibіr, vіd jakogo zalezhatime їhnє majbutnє...
Available since: 04/18/2018.

Other books that might interest you

 • Ліна Костенко - cover

  Ліна Костенко

  Олег Кудрін

  • 0
  • 0
  • 0
  Ліна Костенко (1930 р.н.) – видатна українська письменниця, лауреат багатьох премій і відзнак, представник покоління «шістдесятників». Здолавши усі труднощі й заборони, її твори знайшли шлях до свого читача, назавжди оселилися у його серці і стали класикою української літератури. Попри те, що поезії та проза Ліни Костенко перекладені багатьма мовами і відомі далеко за межами України, про саму письменницю відомо небагато, адже вона надає перевагу більш усамітненому способу життя. Ця книжка – спроба глибше пізнати поетесою як дитину, студентку, дружину і маму, громадянина і патріота своєї країни, просто Людину зі своїми думками, хвилюванням, радощами і болем. Це – спроба осягнути її шлях, щоб краще зрозуміти глибоку суть шедеврів, створених Ліною Костенко.
  Show book
 • Проект Україна - Махновська Трудова федерація - 1917 - 1921 - cover

  Проект Україна - Махновська...

  Віктор Савченко

  • 0
  • 0
  • 0
  Віктор Савченко — відомий український історик і публіцист, автор понад тридцяти книг, добра половина з яких так чи інакше пов’язана з «махновською темою». Ще 1990 року він заявив про необхідність перегляду ставлення до «махновського феномену» в історичній науці.  Образ шаленого батька Махна та двозначний термін «махновщина» відбилися в пам’яті народній ще за часів гуляйпільської вольниці. Як не намагалися в СРСР малювати його «бандитом і погромником», через сто років про Махна пам’ятають, йому створюють пам’ятники й меморіальні дошки. Але чи тільки безстрашними рейдами і військовими талантами уславився козацький нащадок? Головною метою махновського руху (1917—1921 рр.) було створення ідеальної України — без начальників та панів, без державної бюрократії, експлуатації, принижень... Махновці намагалися збудувати нове суспільство — Українську Трудову федерацію, і здавалося, їм таки вдалося почати це будівництво... Але немає ідеальних людей і неможливо перестрибнути через епохи, війни, зламавши основи цивілізації. Історія існування «махновської України» — це не тільки захоплюючий історичний міф, а досвід проб і помилок, героїзму і романтизму, історія нації, що народжувалася для історичного прориву.
  Show book
 • Квіти на снігу - cover

  Квіти на снігу

  Надія Гуменюк

  • 0
  • 0
  • 0
  Авдієві ніколи не забути своєї коханої Соломійки. Колись він не встиг урятувати її. Тепер чоловік живе як відлюдник, неподалік тієї самої криниці, що забрала Соломійчине життя… Та цього разу він рятує незнайомку, приречену на смерть у ній. Врятована — донька художника, який загадково загинув у своїй майстерні. Дівчина випадково відшукала батькові картини в будинку Немолюків, один з яких відняв у Авдія найдорожче. Час повертати борги минулого, час віддавати вкрадене, час розставляти все на свої місця… Ніщо не минає безслідно, все має своє продовження — такий лейтмотив роману, сучасної варіації біблійної притчі про Авеля та Каїна. Про автора: Надія Гуменюк — українська поетеса, прозаїк та публіцист. У її творчому доробку — майже чотири десятки книжок, відзначених низкою престижних премій: імені Лесі Українки, імені Олександра Олеся, «Благовіст», «Звук павутинки», імені родини Косачів, імені Агатангела Кримського, «Глиняний кіт» та інших. Переможець багатьох конкурсів та рейтингів. Володар Гран-прі Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (роман «Вересові меди»). Її роман «Квіти на снігу» (попередня назва «Янгол у сірому») став дипломантом конкурсу «Коронація слова — 2011». Avdієvі nіkoli ne zabuti svoєї kohanoї Solomіjki. Kolis' vіn ne vstig urjatuvati її. Teper cholovіk zhive jak vіdljudnik, nepodalіk tієї samoї krinicі, shho zabrala Solomіjchine zhittja… Ta c'ogo razu vіn rjatuє neznajomku, prirechenu na smert' u nіj. Vrjatovana — don'ka hudozhnika, jakij zagadkovo zaginuv u svoїj majsternі. Dіvchina vipadkovo vіdshukala bat'kovі kartini v budinku Nemoljukіv, odin z jakih vіdnjav u Avdіja najdorozhche. Chas povertati borgi minulogo, chas vіddavati vkradene, chas rozstavljati vse na svoї mіscja… Nіshho ne minaє bezslіdno, vse maє svoє prodovzhennja — takij lejtmotiv romanu, suchasnoї varіacії bіblіjnoї pritchі pro Avelja ta Kaїna. Pro avtora: Nadіja Gumenjuk — ukraїns'ka poetesa, prozaїk ta publіcist. U її tvorchomu dorobku — majzhe chotiri desjatki knizhok, vіdznachenih nizkoju prestizhnih premіj: іmenі Lesі Ukraїnki, іmenі Oleksandra Olesja, «Blagovіst», «Zvuk pavutinki», іmenі rodini Kosachіv, іmenі Agatangela Krims'kogo, «Glinjanij kіt» ta іnshih. Peremozhec' bagat'oh konkursіv ta rejtingіv. Volodar Gran-prі Mіzhnarodnogo lіteraturnogo konkursu «Koronacіja slova» (roman «Veresovі medi»). Її roman «Kvіti na snіgu» (poperednja nazva «Jangol u sіromu») stav diplomantom konkursu «Koronacіja slova — 2011».
  Show book
 • Щира шахрайка - cover

  Щира шахрайка

  Е. Локгарт

  • 0
  • 0
  • 0
  Джул Вест Вільямс — вісімнадцятирічна сирота. Воліючи бути схожою на супергероїв із улюблених коміксів, вона навчилася майстерно копіювати чужі голоси й акценти, вправно битися й наслідувати зовнішність інших людей, буквально перевтілюючись у них. Несподівано Джул знайомиться із заможним подружжям Соколофф, яке просить дівчину відшукати їхню доньку-багатійку Імоджен, що покинула навчання й відпочиває на острові Мартас-Він’ярд. Джул та Імоджен стають подругами, і перша починає буквально перетворюватися на Іммі. У своєму прагненні бути кимось іншим дівчина заходить надто далеко. Тепер вона може назавжди втрати себе. А може, вона цього й прагне?..
  Ви буквально з’їсте цей роман!
  Ґейл Форман, американська письменниця
  Про автора:
  Емілі Локгарт — відома американська письменниця, фіналістка Національної книжкової премії і призер Printz Award — премії Національної бібліотечної асоціації за найкращу книгу для молодих читачів, володарка нагороди від Guardian за найліпшу дитячу книжку та премії Goodreads. Її романи входять до списків бестселерів The New York Times, Publishers Weekly та The Wall Street Journal. • Mіzhnarodnij bestseler
  • Vіd avtora «Mi buli brehunami»
  • Іstorіja v dusі «Talanovitogo mіstera Rіplі»
  Show book
 • Гуцульщина - Том 5 - cover

  Гуцульщина - Том 5

  Володимир Шухевич

  • 0
  • 0
  • 0
  Володимир Шухевич (1849—1915) — визначний український етнограф, фольклорист, публіцист, педагог, культурно-освітній і громадський діяч, дійсний член Наукового товариства ім. Т. Шевченка, дід головного командира УПА генерала Романа Шухевича.
  
  Найбільшим результатом його багаторічної етнографічної праці стала п'ятитомна монографія «Гуцульщина», присвячена дослідженню матеріальної і духовної культури галицьких гуцулів, видана у 1899—1908 роках Науковим товариством імені Шевченка у Львові й надрукована у чотирьох томах. «Гуцульщину» високо оцінили вітчизняні й зарубіжні діячі науки і культури, а Іван Франко відзначав, що про вартість праці В. Шухевича найкраще свідчить те, що вона іще в рукописі була перекладена польською.
  
   У п'ятому томі подані народні загадки, приказки, перекази, гуцульські вірування про рослини і звірів, матеріали про народну медицину, крім того, тут є словник незрозумілих термінів з поясненнями до всіх томів «Гуцульщини.
  Show book
 • Квітка Цісик - cover

  Квітка Цісик

  Ігор Коляда

  • 0
  • 0
  • 0
  Чарівною квіткою України, «легендою за океаном» називають представницю української діаспори Квітку Цісик, незабутній голос якої пронизує до глибин душі. Недарма ж бо весь американський шоу-бізнес захоплювався її неповторною манерою, адже з нею працювали Майкл Джексон, Вітні Г'юстон та інші світові зірки. Дивна, багато в чому трагічна доля випала маленькій симпатичній жінці, яку в 1998 році назвали найбільш упізнаваним голосом США: завдав болю ранній розрив із Батьківщиною, який Квітослава гоїла українськими піснями, а невиліковна хвороба привела за собою ранню смерть. Однак мрія усього життя чудової Квітки, яка могла би стати окрасою будь-якої сцени, все-таки здійснилася. Далекий голос України досі лунає між нас і продовжує зігрівати серця та душі людей на всій планеті.
  Show book