Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
Psychologia emocji - Od Darwina do neurobiologii: czym są emocje jak są rozpoznawane i jak działają - cover

Psychologia emocji - Od Darwina do neurobiologii: czym są emocje jak są rozpoznawane i jak działają

Stefano Calicchio

Publisher: Stefano Calicchio

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Odkrywanie znaczenia i funkcjonowania emocji nigdy nie było tak proste. W tym tomie dokonujemy przeglądu głównych nurtów myślowych dotyczących psychologii ludzkich emocji. Od teorii wczesnych uczonych (takich jak te o Jamesie i Cannonie) do najnowszych odkryć w psychobiologii. Druga część tomu poświęcona jest zagadnieniom podstawowych emocji, inteligencji emocjonalnej i rozwoju emocjonalnego. Przewodnik jest oparty na prostym, szybkim i istotnym stylu dyskursywnym. Książka kończy się małym testem samooceny, który pozwala czytelnikowi przejrzeć i utrwalić główne pojęcia. Zapomnij o tysiącach stron długich lub banalnie drogich podręcznikach psychologii i zacznij badać jak działa twój umysł poprzez serię przewodników w bezkonkurencyjnych cenach.
Available since: 09/27/2020.

Other books that might interest you

 • Lecznicze częstotliwości – lecznicza muzyka - Medycyna światła oparta na częstotliwości do aktywizacji DNA (skala Solfeggio 144-728 Hz) - cover

  Lecznicze częstotliwości –...

  Instytutu Uzdrawiania Dźwiękiem

  • 0
  • 0
  • 0
  Uzdrawiające częstotliwości do aktywizacji DNA działają głęboko na sferę duchową, uspokajają umysł i przypominają ciału o jego pierwotnym stanie. W kulturach azjatyckich częstotliwości Solfeggio są wykorzystywane do osiągnięcia stanu najgłębszego spokoju, który przynosi jasność umysłu i wyostrza intuicję. Dotyczy to w szczególności częstotliwości o wieloletniej tradycji (144-728 Hz), z pomocą których nasze zdrowie może się rozwijać na nowo na wszystkich poziomach. Kompozycje muzyczne w tym audiobooku premium opierają się na tych wyzwalających częstotliwościach. Spektrum dźwięków pozytywnie wpływa na nasze ciało świetliste, a co za tym idzie, dźwięki te oddziałują na cały proces transformacji.Co otrzymujesz:*** unikalne światy dźwięków, które towarzyszą wzrostowi i transformacjom;*** silne poczucie wewnętrznej wolności, aby podczas pracy energetycznej uwolnić się od blokad w swoim życiu;*** delikatne dźwięki o odpowiednim spektrum częstotliwości napełniające energią światła i głęboką intuicją;*** uwolnienie od stresu, napięcia, poczucia winy i strachu, stabilizację i kontrolę nad swoim aktualnym stanem emocjonalnym;*** uspokajające dźwięki, pomagające podczas medytacji i pracy energetycznej;*** doskonałe światy dźwięków dla zen, Reiki, jogi, masażu, QiGong, pracy energetycznej, wellness, odprężenia i uzdrawiania dźwiękiem;*** wpływ wspierający zdrowie ciała.Ten audiobook premium jest uważany za najlepszy na świecie zbiór do uzdrawiania dźwiękiem, aktywacji DNA i oczyszczania czakr. Otrzymujesz siedem unikalnych światów dźwięku do oczyszczania i wzmacniania centrów energetycznych ludzkiego ciała. Uzdrawiająca muzyka o łącznym czasie trwania 5 godzin: Misy dźwiękowe, uzdrawiające częstotliwości, łagodne dźwięki dla duchowych chwil, uspokajająca muzyka dla ciała, umysłu i duszy.WAŻNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KORZYSTANIA:+++ Najpierw zapoznaj się z bogatym zestawem dźwięków zawartym w tym audiobooku.+++ Używając go, zaufaj głębokiej mądrości swojego ciała i zawsze słuchaj tylko tych fragmentów, które w danym momencie przynoszą Ci największe ukojenie.+++ Zalecamy korzystanie ze słuchawek dobrej jakości, ponieważ wszystkie dźwięki łączą w sobie wiele poziomów akustycznych, które wzmacniają ich działanie.*** W próbce dźwiękowej WSZYSTKIE utwory z tego albumu są krótko odtwarzane.*** Abhamani Arash i Lhamo Sarepa są dwoma najbardziej znaczącymi uzdrowicielami dźwiękiem na świecie. W tym zbiorze Instytut Uzdrawiania Dźwiękiem zebrał swoje najlepsze prace z lat 2011-2021.
  Show book
 • Slow sex - Uwolnij miłość (Free the love) - cover

  Slow sex - Uwolnij miłość (Free...

  Marta Niedźwiecka, Hanna Rydlewska

  • 0
  • 0
  • 0
  Jak znaleźć swoje idealne tempo, jak nie kończyć przed czasem, co zrobić, kiedy przestaje się chcieć... Książka dla kobiet i mężczyzn pragnących czerpać siłę i nieskrępowaną radość z seksu. Jak kochać się tak długo, tak często, tak intensywnie jak chcesz i potrzebujesz? Jak rozwiązać nasze odwieczne seksualne problemy i kompleksy bez pigułek i stresu? Jak zmienić seksualną gimnastykę w erotyczną przygodę?
  Show book
 • Uspokajające odgłosy natury (bez muzyki) ułatwiające głęboki sen medytację relaks - Delikatny deszcz bijące źródło koncert ptaków cykanie świerszczy odgłosy burzy tropikalnej szum morza - cover

  Uspokajające odgłosy natury (bez...

  Liliana Lis

  • 0
  • 0
  • 0
  Odgłosy natury: Hamak dla duszy. Z tym audiobookiem doświadczysz siły pochodzącej z natury i poczujesz się jak na wymarzonych wakacjach.Odgłosy natury - ponad 4 godziny dźwięków pochodzących z całego świata. Nagrania wykonano w najnowocześniejszej technologii, w wysokiej jakości hi-fi i z zastosowaniem najlepszej atmosfery przestrzeni. Zakres dźwięków sięga od delikatnych aż po bardzo mocne (bez muzyki). Dźwięki idealnie nadają się do stosowania w medytacji lub jako tło akustyczne.Zawartość:•Spokojny ptasi koncert,•Delikatny letni deszcz,•Ciepłe lecznicze źródła Islandii,•Spokojne cykanie świerszczy w Toskanii,•Miarowe mruczenie kota,•Tropikalna burza w Australii,•Łagodne fale oceanu.Nagrania wprowadzają słuchającego w stan głębokiego wewnętrznego spokoju i mają również dobroczynne działanie na szumy uszne. Poczucie nieskończoności i siły pochodzącej z natury zawsze fascynowały ludzi. Zanurz się w głębię nieskończonego relaksu.
  Show book
 • Inaczej o wartościach - cover

  Inaczej o wartościach

  Andrzej Moszczyński

  • 0
  • 0
  • 0
  Wartości są wszystkim, co uznajemy w swoim życiu za ważne, do czego chcemy dążyć i co chcemy posiąść lub osiągnąć. Nasza hierarchia wartości decyduje o tym, jakich wyborów dokonujemy, o co dbamy i czym się w życiu zajmujemy.Szczególną rolę pełnią wartości nadrzędne, którym podporządkowane są wszystkie inne. Takimi dominującymi wartościami mogą być: rodzina, miłość, szczęście, prawda, wolność, zdrowie, prostolinijność, wiedza, satysfakcjonująca praca.Jakie cechy charakteru mogą w nas wytworzyć wartości nadrzędne? Jak wybierać swoje wartości i jaki wpływ przyjęty system wartości będzie miał na nasze życie? Tego między innymi dowiesz się z tego audiobooka.
  Show book
 • Morze ciszy — delikatny szum morza z doskonałą jakością dźwięku - Morze ocean natura surf relaks - cover

  Morze ciszy — delikatny szum...

  Liliana Lis

  • 0
  • 0
  • 0
  Ten niezwykły audiobook działa jak hamak dla duszy. Doświadcz szumu morza (bez muzyki) o łagodnym i średnim natężeniu w doskonałej jakości dźwięku, dla relaksu ciała i umysłu. Poczuj łagodne fale, jak w gwiaździste noce podczas urlopu. Morze ciszy — 180 minut morskich szumów nagranych w zacisznej zatoce Cala Llado (w niezamieszkanym rezerwacie przyrody niedaleko Majorki) za pomocą najnowocześniejszej technologii nagrywania. Szum morski o łagodnym lub średnim natężeniu, idealny do zastosowania w branży wellness i w czasie medytacji, do odtwarzania za pomocą radia, telewizji, w formie filmu lub dźwięku w tle.Słuchanie tego nagrania zapewnia natychmiastowy, niezwykły spokój wewnętrzny i może być również bardzo pomocne przy problemach wypalenia zawodowego, przewlekłej nerwowości i szumu w uszach. Uczucie nieskończonej przestrzeni i siła fal zawsze fascynowały ludzkość. Zanurz się w świecie bezgranicznego relaksu.
  Show book
 • Wiara która przenosi góry - cover

  Wiara która przenosi góry

  Omraam Mikhaël Aïvanhov

  • 0
  • 0
  • 0
  Wierze towarzyszy długoterminowa praca, jest rezultatem wysiłków powtarzanych dzień po dniu; jest czymś żywym, czego nie powinniśmy nigdy oddzielać od naszego codziennego życia. Oto, co trzeba zrozumieć, by móc odczytać znaczenie słów Jezusa: Gdybyście mieli wiarę jak ziarno gorczycy, powiedzielibyście tej górze: przenieś się tam, i ona by się przeniosła”. 
  Możemy przenieść górę, ale pod warunkiem, że nie zabierzemy się do tego sądząc, że możemy ją przenieść za jednym razem. Można przenieść górę, ale przenosząc kamień po kamieniu! Każdy przeniesiony kamień, to znaczy każdy sukces, nawet najmniejszy, powiększa naszą wiarę, bo czujemy się mocniejsi, silniejsi, bardziej panami sytuacji. Rzucając okiem wstecz, mierzymy przebytą drogę… i wówczas, możliwe, że już, w połowie wykonanej pracy, nasza wiara tak się bardzo wzmocni, że będziemy mogli przenieść całą resztę za jednym zamachem.
  Show book