Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
Landing pages: czym są i jak działają - Podręcznik który wyjaśnia wszystkie podstawowe informacje na temat marketingu landing page od tworzenia do optymalizacji - cover

Landing pages: czym są i jak działają - Podręcznik który wyjaśnia wszystkie podstawowe informacje na temat marketingu landing page od tworzenia do optymalizacji

Stefano Calicchio

Publisher: Stefano Calicchio

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

Czym są landing pages i jak działają? Dlaczego są one tak ważne w dzisiejszym ekosystemie marketingu internetowego. W ramach tego poradnika przedstawisz wszystkie podstawowe informacje związane z tworzeniem i optymalizacją stron docelowych. W szczególności przeanalizujemy zasadę działania tego narzędzia marketingu internetowego. Ale będzie również pogłębiać pisanie tekstów i najlepszych strategii, aby zwiększyć skuteczność operacyjną tych narzędzi.
Podsumowując, jest to pierwszy podręcznik skierowany do użytkowników, którzy nie posiadają wiedzy na ten temat, a chcą w prosty i skuteczny sposób zrozumieć jak działają strony sprzedażowe w sieci. 
Available since: 03/15/2021.

Other books that might interest you

 • Jak mówić by nas słuchano Psychologia pozytywnej komunikacji - cover

  Jak mówić by nas słuchano...

  Iwona Majewska-Opiełka

  • 0
  • 0
  • 0
  Znana i ceniona autorka oraz jedna z najciekawszych postaci rynku szkoleniowego, Iwona Majewska-Opiełka, tym razem dzieli się z nami wiedzą na temat skutecznej komunikacji.Autorka w przystępny sposób zgłębia tajniki interesującego sposobu mówienia i wyjaśnia, jak sprawić, by nasz przekaz nie nużył odbiorcy. Zwraca też uwagę słuchacza na to, że ważne jest nie tylko to, jak się mówi, ale również to, jak się słucha innych osób.Audiobook ten to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy pragną opanować bądź udoskonalić swoje zdolności oratorskie, na przykład szkoleniowców czy wykładowców.
  Show book
 • AgileHints - część 1 - Twarde aspekty pracy zwinnej - cover

  AgileHints - część 1 - Twarde...

  Dawid Lewandowicz, Joanna Gosk,...

  • 0
  • 0
  • 0
  Książka o Agile – od kontraktu w zespole po aspekty procesu wytwórczego oprogramowania. 
  100 sprawdzonych w praktyce hintów, jak podnieść efektywność i zadowolenie zespołów deweloperskich oraz osób bezpośrednio z nimi współpracujących 
  Przeczytaj czym jest praca zwinna i zwiększ efektywność swojego zespołu!  
  Naucz się pracować w zgodzie z metodyką Scrum i ciesz się większą produktywnością. Sprawdź, jak poradzić sobie z kwestiami technicznymi dotyczącymi utrzymania, pull requestów i "wrzutek". 
  Wprowadź zmiany w swoim zespole i ciesz się sukcesami! 
  Nowa wiedza 
  Poznaj elementy pracy zgodnej z filozofią Agile od planowania aż po proces wytwórczy. 
  Zbiór doświadczeń 
  AgileHints jest owocem pracy 8 osób od lat zgłębiających metody zwinne. Skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia! 
  Szybkie podpowiedzi 
  Nie czekaj! Zawarte w e-booku wskazówki możesz wprowadzić w swoim zespole już dziś. 
  Materiał na czasie 
  AgileHints to 20% treści z portalu agile247.pl, które zostało wzbogacone o najnowsze przemyślenia i przykłady. 
  Efektywność jest kluczowa 
  Praktyczne wskazówki bazujące w 100% na doświadczeniu i wiedzy autorów e-booka. Wykorzystaj zawarte w e-booku hinty i podnieś wydajność swoją i swojego zespołu deweloperskiego. 
  Motywacja i zadowolenie pracowników 
  Zadowolony pracownik z energią wykonuje obowiązki i zawsze daje z siebie 100%. Sprawdź, jak motywować swój zespół. Wykorzystaj zawarte w e-booku wskazówki i przekonaj się, jak można czerpać satysfakcję z codziennej pracy. 
  Stały kontakt on-line 
  Zyskaj dostęp do kanałów na Slack, w których uzyskasz możliwość współuczestniczenia w grupie czytelników AgileHints i praktyków metod zwinnych.
  Show book
 • Sprzedaż albo śmierć!? Antyporadnik - cover

  Sprzedaż albo śmierć!? Antyporadnik

  Marcin Przybyłek

  • 0
  • 0
  • 0
  Współczesna filozofia sukcesu przesiąknięta jest do głębi bezmyślnie powtarzanymi frazesami. Antyporadnik Marcina Przybyłka zdecydowanym ruchem “przekłuwa ten rozdęty balon”, demaskując środowisko biznesu i proponując inne spojrzenie na sukces. Każe czytelnikowi przyjąć krytyczną, zdroworosądkową postawę wobec wpajanych w firmie reguł i stereotypów. Robi to oczywiście z przymrużeniem oka, ironicznym uśmieszkiem i w przyjaznej formie.Pozycja dedykowana zarówno menedżerom, dyrektorom czy innym biznesmenom wyższego szczebla, jak i początkującym na ścieżce kariery. Idealna na długodystansowe podróże samochodem na spotkanie z kontrahentem! Książka “Sprzedaż albo śmierć” czytana przez Marcina Popczyńskiego skróci czas podróży i pobudzi do myślenia!
  Show book
 • Mysterium fascinans 2017 - cover

  Mysterium fascinans 2017

  Dominikański Ośrodek Liturgiczny

  • 0
  • 0
  • 0
  Hasło "Duch liturgii" jest świadomym odniesieniem do poprzedniej edycji, jej kontynuacją i poszerzeniem, ale również nawiązaniem do znanej książki kard. Josepha Ratzingera, później papieża Benedykta XVI, który w trakcie swojego pontyfikatu pokazywał nam naczelne miejsce liturgii w życiu Kościoła i w życiu chrześcijanina. Wraz z naszym gościem specjalnym, ojcem Cassianem Folsomem OSB, wieloletnim przeorem benedyktyńskiej wspólnoty w Nursji, szukaliśmy tego, co istotne dla właściwego rozumienia liturgii, tego, co odnosi się do sztuki celebracji (ars celebrandi) obu form rytu rzymskiego.
  Show book
 • Wielki kryzys gospodarczy w Grecji - Podróż w celu odkrycia greckiego kryzysu gospodarczego który rozpoczął się w 2008 roku i zaalarmował cały świat Jakie są tego przyczyny i jakie są tego konsekwencje - cover

  Wielki kryzys gospodarczy w...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Dlaczego Grecja wpadła w kryzys gospodarczy w 2008 roku? Co spowodowało jeden z największych kryzysów gospodarczych, z jakim kiedykolwiek musiał się zmierzyć świat zachodni? Jakie możliwości i nadzieje pozostały greckim obywatelom?
  
  Gospodarka grecka od 2008 roku znajduje się w głębokim kryzysie, który ma poważne konsekwencje dla jej obywateli. W krótkim czasie sytuacja pogorszyła się tak bardzo, że kraj ten stał się systemowym zagrożeniem dla światowej gospodarki. W rezultacie ludność doświadczyła drastycznych interwencji i poważnych cięć w wielu sektorach, w tym w służbie zdrowia, opiece społecznej i emeryturach.
  
  19 sierpnia 2011 roku wysoki rangą członek greckiego rządu uznał wiele z wcześniej podjętych środków oszczędnościowych za niepotrzebne. W międzyczasie ludność stanęła w obliczu bezprecedensowych restrykcji, zdławionych przez cięcia płac i niemożliwy do utrzymania wzrost podatków.
  
  W tym krótkim eseju zajmiemy się kryzysem w Grecji od podstaw, wyjaśniając, jakie są przyczyny kryzysu i jakie konsekwencje musi ponieść ludność. Zbadamy przyczyny, które spowodowały kryzys w Grecji i zajmiemy się wyjaśnieniem, jakie inicjatywy wykorzystują inne kraje, aby uzdrowić podobne trudne sytuacje i spojrzeć w przyszłość z większą nadzieją i spokojem.
  Show book
 • Cyfrowe biuro prasowe - Jak generować zainteresowanie mediami 20 i zarządzać public relations dzięki potencjałowi sieci - cover

  Cyfrowe biuro prasowe - Jak...

  Stefano Calicchio

  • 0
  • 0
  • 0
  Biuro prasowe i działania public relations uległy drastycznym zmianom wraz z pojawieniem się Internetu. Zarządzanie nowymi mediami stanowi dziś fundamentalny krok dla każdego, kto chce budować swoją widoczność w sieci, ucząc się komunikacji z typowymi usługami web 2.0. W tym podręczniku odkryjesz strategie operacyjne, które pozwolą Ci podjąć wyzwanie nowych mediów i stworzyć plan komunikacji zdolny do jak najlepszego wykorzystania wielu możliwości, które pojawiły się w ostatnich latach. W szczególności dowiedzą się Państwo, jak wykorzystać przewagę konkurencyjną oferowaną przez cyfrowe biuro prasowe, jak organizować komunikację online, jak stosować nowe zasady public relations w sieci. Dowiesz się również, jak korzystać z nowych narzędzi operacyjnych, takich jak komunikaty prasowe online, marketing artykułów, blogi korporacyjne, wywiady cyfrowe, sponsoring online i zestawy prasowe. Pozwoli to na zdobycie niezbędnych informacji w celu rozszerzenia grupy docelowej i lepszego zarządzania komunikacją korporacyjną. Mówiąc prościej, przestań marnować czas na nieefektywne czytanie lub porady, a teraz zdobądź wieloletnie doświadczenie w czytaniu, które daje Ci wszystkie informacje potrzebne do osiągnięcia Twoich celów.
  Show book