Discover a world full of books!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Read online the first chapters of this book!
All characters reduced
Do Otevrene ekonomiky - cover

Do Otevrene ekonomiky

Colin R. Turner

Publisher: Colin R. Turner

 • 0
 • 0
 • 0

Summary

SVET BEZ PENEZ. To uz neni futuristicky utopisticky sen. Bezpenezni svet hojnosti, miru a naplneni je dnes na dosah. Zjistete, proc ho potrebujeme, jak bude fungovat, proc bude fungovat a jak se do nej dostaneme. Tato kniha je vas kapesni pruvodce Otevrenou ekonomikou.

Other books that might interest you

 • Naučte Se Anglicky - Výuka Rychle Jednoduše - 2000 Nejdůležitějších Slovíček - cover

  Naučte Se Anglicky - Výuka...

  Pinhok Languages

  • 0
  • 0
  • 0
  Tato kniha obsahuje seznam slovíček s 2000 nejčastějšími slovy a frázemi seřazenými podle frekvence použití v každodenní konverzaci. Tato kniha slovíček se řídí pravidlem 80/20 a zajišťuje, že se nejprve naučíte základní slova a větní struktury, které vám pomohou dosáhnout rychlého pokroku a zachovat si motivaci.
   
  Kdo by měl koupit tuto knihu?Tato kniha je určena pro začátečníky a středně pokročilé studenty angličtiny, kteří mají dostatek vnitřní motivace a ochoty strávit 15 až 20 minut denně učením slovní zásoby. Jednoduchá struktura této knihy slovíček vznikla odstraněním všech zbytečností a umožňuje koncentrovat úsilí výhradně na části, které vám pomohou dosáhnout největšího pokroku v co nejkratším čase. Pokud jste ochotni věnovat učení každý den 20 minut, bude tato kniha velmi pravděpodobně tou nejlepší investicí, jakou můžete coby začátečník nebo středně pokročilý udělat. Překvapí vás rychlostí pokroku během pouhých několika týdnů každodenního učení.
   
  Kdo by si tuto knihu neměl kupovat?Tato kniha pro vás není vhodná, pokud jste pokročilý student angličtiny. V takovém případě přejděte na naše webové stránky nebo si najděte naši knihu anglické slovní zásoby. Ta obsahuje ještě více slovíček a je seskupena podle témat, která jsou ideální pro středně pokročilé studenty, kteří si chtějí zlepšit své jazykové schopnosti v konkrétních oblastech.A pokud hledáte komplexní učebnici angličtiny, která vás provede různými kroky studia angličtiny, tato kniha s největší pravděpodobností také nebude to, co hledáte. Tato kniha obsahuje pouze slovíčka a očekává se, že se její majitel naučí věci jako gramatiku a výslovnost buď z jiných zdrojů, nebo prostřednictvím jazykových kurzů. Výhodou této knihy je její zaměření na rychlé osvojení základní slovní zásoby, a to na úkor informací, které mnoho lidí očekává v klasické učebnici jazyka. Tuto skutečnost mějte před nákupem na vědomí.
   
  Jak tuto knihu používat?Tato kniha je ideální pro každodenní používání, přičemž si pokaždé projdete pevně stanovený počet stránek. Kniha je rozdělena do oddílů 50 slovníčků, které vám umožní procházet knihu krok za krokem. Řekněme například, že se momentálně učíte slovníčky 101 až 200. Jakmile zvládnete slovníčky 101 až 150, můžete se začít učit slovníčky 201 až 250. Následujícího dne můžete přeskočit 101 až 150 a pokračovat v opakování slovníčků 151 až 250. Tímto způsobem budete knihu procházet krok za krokem a vaše jazykové dovednosti porostou s každou stránkou, kterou projdete.
  Show book
 • Anglické Slovníčky - Přístup Založený Na Tématech - cover

  Anglické Slovníčky - Přístup...

  Pinhok Languages

  • 0
  • 0
  • 0
  Tato kniha slovíček obsahuje více než 3000 anglických slov a frází, které jsou seskupené podle témat, aby vám usnadnila výběr toho, co se naučíte jako první. Druhá polovina knihy navíc obsahuje dvě rejstříkové sekce, které lze použít jako základní slovníky pro vyhledání slov v jednom z obou jazyků. Všechny tři části dohromady vytvářejí skvělý zdroj pro studenty na všech úrovních.
   
  Jak používat tuto knihu anglické slovní zásoby?Nevíte, kde začít? Doporučujeme, abyste nejprve prostudovali slovesa, přídavná jména a fráze v kapitolách první části knihy. To vám poskytne skvělý základ pro další studium a dostatek anglické slovní zásoby pro základní komunikaci. Slovníky v druhé polovině knihy můžete použít, kdykoli je třeba vyhledat slova, která slyšíte na ulici, anglická slova, pro která chcete znát překlad, nebo se jednoduše naučit některá nová slova v abecedním pořadí.
   
  Pár myšlenek na závěr:Knihy slovní zásoby existují již po staletí a stejně jako u mnoha věcí, které existují již nějakou dobu, nejsou příliš módní a lidé je považují za poněkud nudné. Obvykle však fungují velmi dobře. Spolu se základním anglickým slovníkem je tato kniha anglické slovní zásoby skvělým zdrojem materiálů pro celý proces učení a je obzvláště užitečná ve chvíli, kdy nemáte přístup k internetu, kde byste si mohli vyhledat slova a fráze.
  Show book
 • Sladce spi malý vlku – Aludj jól Kisfarkas (český – maďarský) - Dvojjazyčná dětská kniha - cover

  Sladce spi malý vlku – Aludj jól...

  Ulrich Renz

  • 0
  • 0
  • 0
  Dvojjazyčná dětská kniha (český – maďarský)
  Tim nemůže usnout. Jeho malý vlk mu chybí! Možná že ho zapoměl venku? Tim zamíří ven do noci úplně sám – a nečekaně narazí na několik přátel…
  "Spi sladce, malý vlku" je hřejivá pohádka na dobrou noc. Byla přeložena do více než 50-ti jazyků a je k dispozici ve dvojjazyčném vydání ve všech možných myslitelných kombinacích jazyků.
  Kétnyelvű gyermekkönyv (cseh – magyar)
  Tim nem tud elaludni. Nem találja a kisfarkasát. Talán kinnt felejtette? Egészen egyedül nekivág az éjszakának – s váratlanul társakra talál …
  Az "Aludj jól, Kisfarkas" egy szívet melengető esti mese, amit több mint ötven nyelvre lefordítottak és kétnyelvű változata ezen nyelvek minden elképzelhető kombinációjaként kapható.
  Show book
 • Investování do nemovitostí - cover

  Investování do nemovitostí

  Libor Kovář

  • 0
  • 0
  • 0
  Ebook – Investování do nemovitostí aneb 9 základních kamenů, na kterých můžete budovat své portfolio nemovitostí a stát se rentiérem, je průvodce začínajícího investora do nemovitostí v ČR. Odhalíte v něm principy a pravidla investování do nemovitostí a návod jak si vybudovat portfolio nemovitostí, stát se rentiérem, a žít z příjmu z nájmů. 
  V jednotlivých kapitolách najdete odpovědi na otázky jako: Kam si chodit pro informace? Jaké daně se mě týkají a kdy je musím zaplatit? Jak pronajímat nemovitost bez starostí? Jak začít s minimálním nebo žádným kapitálem? A mnoho dalších. 
  Součástí ebooku jsou pracovní materiály jako checklist pro ohodnocení nemovitosti, finanční výkaz apod. V textu najdete také užitečné odkazy.
  Show book