Discover a world full of books!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Read online the first chapters of this book!
All characters reduced
Posedlost (Záhada Riley Paige—Kniha Č 2) - cover

Posedlost (Záhada Riley Paige—Kniha Č 2)

Blake Pierce

Publisher: Blake Pierce

 • 0
 • 9
 • 0

Summary

“Mistrovsky zpracovaný thriller a záhada! Autor skvostně vytvořil postavy, jejichž psychická stránka je tak dobře popsaná, že máme pocit, jako bychom byli v jejich mysli, sledovali jejich obavy a těšili se z jejich úspěchu. Zápletka je velmi inteligentní a poskytne vám zábavu během čtení celé knihy. Tato kniha je plná zápletek a nenechá vás usnout, dokud neotočíte poslední stránku.”
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč)

V severní části New Yorku jsou vražděny ženy, jejich těla jsou záhadně nacházena visící v řetězech. Je přivoláno FBI, kvůli bizarní povaze vražd – a nedostatku stop – existuje jen jediný agent, na koho se lze obrátit: Zvláštní Agentka Riley Paige.
 
Riley, stále zmatená ze svého posledního případu, se zdráhá převzít nový případ, protože je stále přesvědčena, že poslední sériový vrah je stále na svobodě a sleduje ji. Ví ale, že její schopnost vstoupit do mysli sériového vraha a její obsesivní povaha, jsou potřeba k tomu, aby byl tento případ rozluštěn a prostě to nemůže odmítnout – dokonce i kdyby pro to měla obětovat vše.
 
Hledání Riley zavede hluboko do vrahovy pomýlené mysli, protože ji přivede do sirotčinců, psychiatrických léčeben, vězení, ve vší snaze pochopit míru jeho psychózy. Uvědomí si, že stojí před skutečným psychopatem a že není času nazbyt předtím, než znovu udeří. V sázce je její vlastní zaměstnání, její vlastní rodina se stala terčem a její křehká psychika se hroutí, možná je toho na ni příliš – ale už je příliš pozdě.
 
Temný psychologický thriller, ze kterého se napjatým očekáváním rozbuší srdce, NAVŽDY PRYČ je knihou č. 2 ze strhující nové série – s oblíbenou novou postavou – která vás přinutí otáčet stránky dlouho do noci.
 
Kniha č. 3 ze série Riley Paige je nyní také k dostání!

Other books that might interest you

 • Cult 45 - cover

  Cult 45

  Tracilyn George

  • 0
  • 0
  • 0
  Emerson Montgomery, známý politický zpravodaj, líčí své osobní názory na Martina Wagnera, 45. prezidenta Spojených států. Srovnává Wagnera s jinými světovými vůdci a zaznamenává podobnosti. Emerson přidává anekdoty z jeho zkušeností s prezidentem, stejně jako z jeho rodiny a kolegů.
  Show book
 • Ještě Než Zabije (Záhady Mackenzie White—Kniha 1) - cover

  Ještě Než Zabije (Záhady...

  Blake Pierce

  • 0
  • 0
  • 0
  Blake Pierce, autor prvotřídních bestsellerů přichází s novou vzrušující mysteriózní sérií. 
  
  Na rozlehlých kukuřičných polích Nebrasky je nalezena zavražděná žena. Nějaký šílenec ji připoutal ke kůlu. Netrvá dlouho a policie si uvědomí, že má co dělat s masovým vrahem, jehož řádění zrovna začíná. 
  
  Detektiv Mackenzie Whiteová je mladá, schopná, chytřejší, než stárnoucí šovinističtí kolegové v místním policejním sboru, a zoufale se snaží získat si jejich uznání. Ostatní policisté na stanici si to nechtějí přiznat, ale bez její mladé, brilantní mysli se mnohdy neobejdou. Už v minulosti to byla několikrát ona, kdo pomohl vyřešit případy, které se ostatní už chystali odložit. Jenže tento nový případ se nedaří rozlousknout ani jí a to je situace, na kterou závistiví kolegové čekali. 
  
  S pomocí přivolané FBI začíná rozsáhlé pátrání. Mackenzie během něj musí čelit i vlastní temné minulosti, nevydařeným vztahům a neoddiskutovatelné atraktivitě jednoho z agentů FBI. Boj s vlastními démony a zoufalé pátrání po vrahovi, ji přivádí na ta nejtemnější místa vlastní mysli. Když se jí podaří proniknout do jeho zvrácené psychiky, uvědomí si, že zlo na tomto světě skutečně fyzicky existuje. Může jenom doufat, že si dokáže udržet odstup a z pohromy, která zasáhla téměř každý aspekt jejího života, vyvázne co nejlépe. 
  
  Když se později objeví další oběti, pomyslná smyčka na krcích vyšetřovatelů se utahuje. Musejí jej odhalit co nejrychleji, než stačí zabít někoho dalšího. 
  
  Temný psychologický thriller JEŠTĚ NEŽ ZABIJE je první knihou v nové sérii s novou hlavní hrdinkou. Kniha vás přinutí obracet stránky dlouho do noci, až ji buď dočtete, anebo už nebude mít smysl jít spát. 
  
  Kniha 2 v sérii Záhady Mackenzie White bude brzy k dispozici. 
  
  Další kniha od Blake Pierce jménem NAVŽDY PRYČ (Záhady Riley Page - Kniha 1), bestseller s více než 350 pětihvězdičkovými hodnoceními na Amazonu, je rovnež k dispozici a dokonce ZDARMA ke stažení!
  Show book
 • Toužení (Záhada Riley Paige—kniha č 3) - cover

  Toužení (Záhada Riley...

  Blake Pierce

  • 0
  • 1
  • 0
  TOUŽENÍ je třetí knihou z nejprodávanější mystery série Riley Paige, která začíná knihou NAVŽDY PRYČ (kniha č. 1)!
  
  Když se ve Phoenixu objeví mrtvé prostitutky, nikdo tomu nevěnuje příliš pozornosti. Ale když je odhalen vzorec znepokojujících vražd, místní policie si brzy uvědomí, že začal řádit sériový vrah a je z toho nadmíru zmatena. Vzhledem k výjimečné podstatě zločinu je přivoláno FBI, které ví, že bude zapotřebí jejich nejgeniálnějšího intelektu, aby případ rozluštil: zvláštní agentky Riley Paige.
  
  Riley, která se zotavuje z posledního případu a snaží se dát dohromady svůj roztroušený život, se zprvu zdráhá. Ale když se dozví o těžké podstatě zločinu a uvědomí si, že vrah brzy znovu udeří, cítí se povinována se zapojit. Započne svůj hon za nepolapitelným vrahem a její obsesivní nátura ji dovede příliš daleko – tentokrát možná přespříliš daleko na to, aby se z této hranice ještě vrátila zpět.
  
  Rileyno hledání ji dovede do znepokojivého světa prostitutek, rozbitých domovů a roztříštěných snů. Zjistí, že dokonce i mezi těmito ženami se najdou záblesky naděje, naděje, která je uloupena brutálním psychopatem. Když je unesena dospívající dívka, Riley v zoufalém závodě s časem zápolí s pokusem prozkoumat hlubiny vrahovy mysli. Ale to, co objeví, ji dovede ke zvratu, který je příliš šokující, než aby si ho vůbec dokázala představit.
  
  Temný psychologický thriller, ze kterého se napjatým očekáváním rozbuší srdce, TOUŽENÍ je knihou č. 3 ze strhující nové série – s oblíbenou novou postavou – která vás přinutí otáčet stránky dlouho do noci.
  
  Kniha č 4. ze série Riley Paige bude brzy k dostání.
  Show book
 • Kde Končí Všechny Sny - cover

  Kde Končí Všechny Sny

  Pierluigi di Cosimo

  • 0
  • 0
  • 0
  Krátce o knize: 
  
  
  Kde končí všechny sny a kde začíná život? Nebo kde končí život a začínají sny? 
  
  
  To jsou  otázky, se kterými se setkáme, když budeme sledovat dobrodružství Petra a Pamely. Na řádcích tohoto příběhu je budeme doprovázet na fantastické cestě na místo i při návratu z něj zpět, místo, které si každý z nás vytvořil ve své vlastní mysli, díky své vlastní víře, nebo díky vlastnímu přesvědčení, že nic nekončí navždy. Když překonáme naše obavy, pak se setkáme s našimi sny, o které budeme muset pečovat jako o malé děti. A spolu se dvěma hrdiny příběhu se budeme muset o ně postarat, aby se jim nic zlého nestalo, vychovávat je a bojovat za ně,  snažit se je realizovat s veškerou energií, kterou nám samotné sny předávají. To je naše podstata bytí. Přestat věřit v tyto sny nebo je nenásledovat, by nás uvedlo do bolestí a zanechalo nás s hrstkou prachu v ruce. A právě v tomto okamžiku, všechno a my, ve skutečnosti končíme, to je okamžik, ve kterém končí život. Budou umět  Petr s Pamelou bojovat proti nečemu skutečnému ale neurčitému? Budou umět nalézt tuto nitku, která sjednotí jejich sny, aby se návratili zpátky do života a žili jejich sny? 
  Show book
 • Sledovaná (Stvoření Riley Paigeové – kniha č 1) - cover

  Sledovaná (Stvoření Riley...

  Blake Pierce

  • 0
  • 0
  • 0
  "Mistrovský thriller a mystery! Autor odvedl úžasnou práci při utváření postav s psychologickou stránkou tak dobře popsanou, že se ocitáme v jejich mysli, sledujeme jejich obavy a vítáme jejich úspěch. Děj je velmi inteligentní a bude vás bavit při čtení celé knihy. Tato kniha plná zápletek váš udrží vzhůru až do otočení poslední stránky." 
  – Knihy a filmové recenze, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč) 
  
  SLEDOVANÁ (Stvoření Riley Paigeové – kniha č. 1) je první knihou v nové sérii psychologických thrillerů od autora bestselleru č. 1 Blake Pierce, jehož bestseller Navždy pryč (kniha č. 1) získal více než 1000 pětihvězdičkových hodnocení. 
  
  22letá studentka psychologie – a začínající agentka FBI – Riley Paigeová, se ocitá v boji o svůj život, když jsou její nejbližší přátelé z kolejí uneseni a zabiti sériový vrahem. Cítí, že ona sama je také cílem – a že pokud má přežít, musí využít svou brilantní mysl a sama vraha zastavit.
  
  Když se FBI dostane do slepé uličky, je ohromeno Rileyným nadšeným zájem nahlédnout do mysli vraha, aby mohla pomoci. Ale vrahova mysl je temné, pokřivené místo, příliš ďábelské, než aby dávalo smysl, a hrozí, že Rileynu křehkou psychiku zničí. Přežije v této smrtící hře na kočku a myš Riley bez následků?
  
  Akční thriller se zápletkami, které rozbuší srdce, SLEDOVANÁ je knihou č. 1 ze strhující nové série, která vás přinutí obracet stránky dlouho do noci. Kniha přenese čtenáře do doby před dvaceti lety – když Rileyna kariéra právě začala – a je dokonalým doplňkem k sérii NAVŽDY PRYČ (Záhada Riley Paige), která doposud zahrnuje 13 knih.
  
  Kniha č. 2 v sérii STVOŘENÍ RILEY PAIGEOVÉ je nyní také k dostání!
  Show book
 • Matka Ruska - Přicházím! - cover

  Matka Ruska - Přicházím!

  David Ewing Jr, Natalia Moskovich

  • 0
  • 0
  • 0
  "Terorista!"
   
  Když jsem vešel do místnosti, křičeli lidé. Rozhlédl jsem se kolem a viděl tam mnoho lidí, kteří byli zatčeni. Strašidelný a ošklivý muž přišel přímo k mému obličeji a řekl: „JEDINÁ DOBRÁ TERORISTA JE DEAD TERRORISTOU!“ Když jsem tato slova slyšel, zhroutil jsem se na podlahu.
   
   
   
  Toto je příběh mladé japonské dívky, která cestuje a studuje v Evropě. V Rusku se dívka náhodou setká s lidmi spojenými s mezinárodním terorismem. Poté cestuje po Evropě a cestuje do Anglie a zamiluje se do anglického gentlemana, jen aby zjistila, že tento chlapec je také nějak spojen s mezinárodními teroristy v Rusku.
   
  Dívka se brzy začne bát a myslet - JE KAŽDÝ TERORIST?
  Show book