Join us on a literary world trip!
Add this book to bookshelf
Grey
Write a new comment Default profile 50px
Grey
Subscribe to read the full book or read the first pages for free!
All characters reduced
Navždy Pryč (Záhada Riley Paige—Kniha Č 1) - cover

Navždy Pryč (Záhada Riley Paige—Kniha Č 1)

Blake Pierce

Publisher: Blake Pierce

 • 0
 • 2
 • 0

Summary

“Dynamický děj, který si vás získá hned v první kapitole a už vás nepustí.”
--Midwest Book Review, Diane Donovan (o knize Navždy pryč)

“Mistrovsky zpracovaný thriller a záhada! Autor skvostně vytvořil postavy, jejichž psychická stránka je tak dobře popsaná, že máme pocit, jako bychom byli v jejich mysli, sledovali jejich obavy a těšili se z jejich úspěchu. Zápletka je velmi inteligentní a poskytne vám zábavu během čtení celé knihy. Tato kniha je plná zápletek a nenechá vás usnout, dokud neotočíte poslední stránku .”
--Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč)

Na venkovském předměstí Virginie se objevují mrtvé ženy, které jsou zabíjeny ohyzdným způsobem, a když je přivoláno FBI, je vyvedeno z míry. Sériový vrah je na svobodě, jeho frekvence se zvyšuje a oni ví, že existuje jen jediný agent, který je dost dobrý na to, aby tento případ rozluštil: Speciální Agentka Riley Paige.

Riley je na placené dovolené, zotavuje se ze setkání se svým posledním sériovým vrahem a, protože je křehká, FBI se zdráhá využít její geniální mysl. Ale Riley, která potřebuje bojovat se svými vlastními démony, se zapojí a její pátrání ji zavede do znepokojivé kultury sběratelů panenek, do domovů rozvrácených rodin, a do nejtemnějšího zákoutí mysli vraha. Jak Riley odhaluje jednotlivé jeho části, uvědomuje si, že čelí vrahovi, který je zvrácenější, než si vůbec dokázala představit. Ve zběsilém honu s časem se ocitne na pokraji svých sil, může ztratit svou práci, její vlastní rodina je v nebezpečí a její křehká mysl kolabuje.

Ale jak Riley Paige jednou převezme případ, nevzdá se. Je jím posedlá, zavádí ji do nejtemnějších koutů její vlastní mysli, zastře hranice mezi tím, kdo je lovec a kdo lovná zvěř. Po několika neočekávaných zápletkách ji její instinkt dovede k šokujícímu vyvrcholení, jaké si ani Riley sama nedokázala představit.

Temný psychologický thriller, ze kterého se napětím rozbuší srdce, NAVŽDY PRYČ je první knihou, která představuje novou strhující sérii – a novou oblíbenou postavu – která vás přinutí otáčet stránky ještě dlouho do noci.

Druhá kniha v sérii Riley Paige je nyní k dostání!

Other books that might interest you

 • Kde Končí Všechny Sny - cover

  Kde Končí Všechny Sny

  Pierluigi di Cosimo

  • 0
  • 0
  • 0
  Krátce o knize: 
  
  
  Kde končí všechny sny a kde začíná život? Nebo kde končí život a začínají sny? 
  
  
  To jsou  otázky, se kterými se setkáme, když budeme sledovat dobrodružství Petra a Pamely. Na řádcích tohoto příběhu je budeme doprovázet na fantastické cestě na místo i při návratu z něj zpět, místo, které si každý z nás vytvořil ve své vlastní mysli, díky své vlastní víře, nebo díky vlastnímu přesvědčení, že nic nekončí navždy. Když překonáme naše obavy, pak se setkáme s našimi sny, o které budeme muset pečovat jako o malé děti. A spolu se dvěma hrdiny příběhu se budeme muset o ně postarat, aby se jim nic zlého nestalo, vychovávat je a bojovat za ně,  snažit se je realizovat s veškerou energií, kterou nám samotné sny předávají. To je naše podstata bytí. Přestat věřit v tyto sny nebo je nenásledovat, by nás uvedlo do bolestí a zanechalo nás s hrstkou prachu v ruce. A právě v tomto okamžiku, všechno a my, ve skutečnosti končíme, to je okamžik, ve kterém končí život. Budou umět  Petr s Pamelou bojovat proti nečemu skutečnému ale neurčitému? Budou umět nalézt tuto nitku, která sjednotí jejich sny, aby se návratili zpátky do života a žili jejich sny? 
  Show book
 • Matka Ruska - Přicházím! - cover

  Matka Ruska - Přicházím!

  David Ewing Jr, Natalia Moskovich

  • 0
  • 0
  • 0
  "Terorista!"
   
  Když jsem vešel do místnosti, křičeli lidé. Rozhlédl jsem se kolem a viděl tam mnoho lidí, kteří byli zatčeni. Strašidelný a ošklivý muž přišel přímo k mému obličeji a řekl: „JEDINÁ DOBRÁ TERORISTA JE DEAD TERRORISTOU!“ Když jsem tato slova slyšel, zhroutil jsem se na podlahu.
   
   
   
  Toto je příběh mladé japonské dívky, která cestuje a studuje v Evropě. V Rusku se dívka náhodou setká s lidmi spojenými s mezinárodním terorismem. Poté cestuje po Evropě a cestuje do Anglie a zamiluje se do anglického gentlemana, jen aby zjistila, že tento chlapec je také nějak spojen s mezinárodními teroristy v Rusku.
   
  Dívka se brzy začne bát a myslet - JE KAŽDÝ TERORIST?
  Show book
 • Ještě Než Zabije (Záhady Mackenzie White—Kniha 1) - cover

  Ještě Než Zabije (Záhady...

  Blake Pierce

  • 0
  • 0
  • 0
  Blake Pierce, autor prvotřídních bestsellerů přichází s novou vzrušující mysteriózní sérií. 
  
  Na rozlehlých kukuřičných polích Nebrasky je nalezena zavražděná žena. Nějaký šílenec ji připoutal ke kůlu. Netrvá dlouho a policie si uvědomí, že má co dělat s masovým vrahem, jehož řádění zrovna začíná. 
  
  Detektiv Mackenzie Whiteová je mladá, schopná, chytřejší, než stárnoucí šovinističtí kolegové v místním policejním sboru, a zoufale se snaží získat si jejich uznání. Ostatní policisté na stanici si to nechtějí přiznat, ale bez její mladé, brilantní mysli se mnohdy neobejdou. Už v minulosti to byla několikrát ona, kdo pomohl vyřešit případy, které se ostatní už chystali odložit. Jenže tento nový případ se nedaří rozlousknout ani jí a to je situace, na kterou závistiví kolegové čekali. 
  
  S pomocí přivolané FBI začíná rozsáhlé pátrání. Mackenzie během něj musí čelit i vlastní temné minulosti, nevydařeným vztahům a neoddiskutovatelné atraktivitě jednoho z agentů FBI. Boj s vlastními démony a zoufalé pátrání po vrahovi, ji přivádí na ta nejtemnější místa vlastní mysli. Když se jí podaří proniknout do jeho zvrácené psychiky, uvědomí si, že zlo na tomto světě skutečně fyzicky existuje. Může jenom doufat, že si dokáže udržet odstup a z pohromy, která zasáhla téměř každý aspekt jejího života, vyvázne co nejlépe. 
  
  Když se později objeví další oběti, pomyslná smyčka na krcích vyšetřovatelů se utahuje. Musejí jej odhalit co nejrychleji, než stačí zabít někoho dalšího. 
  
  Temný psychologický thriller JEŠTĚ NEŽ ZABIJE je první knihou v nové sérii s novou hlavní hrdinkou. Kniha vás přinutí obracet stránky dlouho do noci, až ji buď dočtete, anebo už nebude mít smysl jít spát. 
  
  Kniha 2 v sérii Záhady Mackenzie White bude brzy k dispozici. 
  
  Další kniha od Blake Pierce jménem NAVŽDY PRYČ (Záhady Riley Page - Kniha 1), bestseller s více než 350 pětihvězdičkovými hodnoceními na Amazonu, je rovnež k dispozici a dokonce ZDARMA ke stažení!
  Show book
 • Pronásledování (Záhada Riley Paige – kniha č 5) - cover

  Pronásledování (Záhada Riley...

  Blake Pierce

  • 0
  • 0
  • 0
  "Mistrovsky zpracovaný thriller a záhada! Autor skvostně vytvořil postavy, jejichž psychická stránka je tak dobře popsaná, že máme pocit, jako bychom byli v jejich mysli, sledovali jejich obavy a těšili se z jejich úspěchu. Zápletka je velmi inteligentní a poskytne vám zábavu během čtení celé knihy. Tato kniha je plná zápletek a nenechá vás usnout, dokud neotočíte poslední stránku.” 
  --Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (o knize Navždy pryč) 
  
  PRONÁSLEDOVÁNÍ je pátou knihou z nejprodávanější mystery série Riley Paige, která začíná knihou NAVŽDY PRYČ (kniha č. 1)—která má víc jak sto pětihvězdičkových hodnocení a je ke stažení zdarma! 
  
  Útěk z vězení s maximální ostrahou. Zoufalé telefonáty od FBI. Nejhorší noční můra zvláštní agentky Riley Paige se stane skutečností: utekl sériový vrah, kterého dostala před léty do vězení. 
  
  A jeho hlavním cílem je ona.
  
  Riley je zvyklá být tím, kdo loví, ale poprvé ona sama - a její rodina - okusí, jaké to je být lovnou zvěří. Zatímco ji vrah sleduje, zároveň začne s novým vraždícím běsněním, a Riley ho musí zastavit, než bude příliš pozdě – pro ostatní oběti i pro ni samou.
  
  Ale tohle není žádný obyčejný vrah. Je příliš chytrý a jejich hra na kočku a myš je příliš zvrácená a jemu se nějakým způsobem podaří jí unikat a být vždy o krok napřed. Riley se ho zoufale snaží zastavit, ale uvědomí si, že existuje jen jeden způsob: musí se ponořit zpět do minulosti, do pokroucené mysli tohoto vraha, jeho starých případů a znovu zjistit, co ho pohání. Uvědomí si, že jediný způsob, jak ho zastavit je čelit temnotě, o které si myslela, že už má za sebou.
  
  Temný psychologický thriller, ze kterého se napjatým očekáváním rozbuší srdce, PRONÁSLEDOVÁNÍ je knihou č. 5 ze strhující nové série – s oblíbenou novou postavou – která vás přinutí otáčet stránky dlouho do noci. 
  
  Kniha č. 6 ze série Riley Paige bude brzy k dostání.
  Show book
 • Toužení (Záhada Riley Paige—kniha č 3) - cover

  Toužení (Záhada Riley...

  Blake Pierce

  • 0
  • 1
  • 0
  TOUŽENÍ je třetí knihou z nejprodávanější mystery série Riley Paige, která začíná knihou NAVŽDY PRYČ (kniha č. 1)!
  
  Když se ve Phoenixu objeví mrtvé prostitutky, nikdo tomu nevěnuje příliš pozornosti. Ale když je odhalen vzorec znepokojujících vražd, místní policie si brzy uvědomí, že začal řádit sériový vrah a je z toho nadmíru zmatena. Vzhledem k výjimečné podstatě zločinu je přivoláno FBI, které ví, že bude zapotřebí jejich nejgeniálnějšího intelektu, aby případ rozluštil: zvláštní agentky Riley Paige.
  
  Riley, která se zotavuje z posledního případu a snaží se dát dohromady svůj roztroušený život, se zprvu zdráhá. Ale když se dozví o těžké podstatě zločinu a uvědomí si, že vrah brzy znovu udeří, cítí se povinována se zapojit. Započne svůj hon za nepolapitelným vrahem a její obsesivní nátura ji dovede příliš daleko – tentokrát možná přespříliš daleko na to, aby se z této hranice ještě vrátila zpět.
  
  Rileyno hledání ji dovede do znepokojivého světa prostitutek, rozbitých domovů a roztříštěných snů. Zjistí, že dokonce i mezi těmito ženami se najdou záblesky naděje, naděje, která je uloupena brutálním psychopatem. Když je unesena dospívající dívka, Riley v zoufalém závodě s časem zápolí s pokusem prozkoumat hlubiny vrahovy mysli. Ale to, co objeví, ji dovede ke zvratu, který je příliš šokující, než aby si ho vůbec dokázala představit.
  
  Temný psychologický thriller, ze kterého se napjatým očekáváním rozbuší srdce, TOUŽENÍ je knihou č. 3 ze strhující nové série – s oblíbenou novou postavou – která vás přinutí otáčet stránky dlouho do noci.
  
  Kniha č 4. ze série Riley Paige bude brzy k dostání.
  Show book
 • Hejtman: Těžký Zásah - cover

  Hejtman: Těžký Zásah

  Alex Shaw

  • 0
  • 0
  • 0
  Krátký příběh ze světa speciálních jednotek SAS plný akce a napětí. Sledujte začátek kariéry Aidana Snowa.
  
  Severní Irsko, listopad 1994. Členové SAS, Aidan Snow a Paddy Fox, dočasně převelení k DETu, tajné zpravodajské a bezpečnostní jednotce, musí zastavit teroristickou buňku, která se chystá ukončit příměří mezi IRA a britskou vládou.
  
  Aidan Snow se stane agentem MI6 v nejprodávanější knihách Hejtman a Chladná černá.
  Show book